Nauczyciele

Każdy prowadzący ma swój indywidualny styl. Spróbuj różnych zajęć by wiedzieć, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Nasz Zespół

Jesteś gotowy na wspólną praktykę?

Vinyasa

Joginka, mama rocznej Ksenii, konserwatorka dzieł sztuki. Z pochodzenia pół-polka, pół-greczynka. Zaczęła swoją przygodę z Vinyasą w 2012 roku w Grecji, gdzie urodziła się i mieszkała do 24. roku życia. Od 2017 roku prowadzi regularnie zajęcia jogi w Krakowie, oraz organizuje wyjazdy z jogą do Grecji.

Owner / teacher

Monika jest współwłaścicielką szkoły Joga Centrum, której przewodniczy z wielką wdzięcznością i oddaniem i gdzie też prowadzi cotygodniowe zajęcia vinyasy oraz yin jogi. Prowadzi zajęcia głównie w języku angielskim. Jej dharma, prawo moralne, któremu stara się być wierna, to służenie innym, poprzez kreowanie dla nich bezpiecznej, pełnej zrozumienia, wsparcia i inspiracji przestrzeni.

general Manager

Jestem Bielszczanką w Krakowie – uzależnioną od sklepów papierniczych. Lubię słuchać i dzielić się swoją wiedzą. Jestem fanką Batmana, dlatego nazwałam mojego kota Gotham, by móc powiedzieć “Muszę wracać, Gotham mnie potrzebuje”. Spełniam się wspierając przedsiębiorców w ich działaniach, jako manager studiów jogi w Krakowie. 

Joga Powięziowa

Od 2018 roku uczeń Wojciecha Karczmarzyka (twórcy jogi powięziowej w modelu integralnym), mgr fizjoterapii, terapeuta manualny. Za swoim nauczycielem przekazuje jogę odwagi do zmiany tego, co już nie musi być oraz odwagi do akceptacji tego, co jeszcze być musi – w łagodności i wg naturalnego rytmu ciała i umysłu.

Vinyasa

Instruktor jogi z New Delhi w Indiach, z doświadczeniem pedagogicznym obejmującym ponad 10 lat. Franny ukończył 300 godzinny kurs nauczycielski w International Sivananda School of Yoga w 2012 roku, a następnie zaawansowany kurs nauczycielski w wymiarze 500 godzin w 2014 roku. Franny ukończył również kurs Vinyasa Yogi w 2014 roku. W 2015 roku ukończył miesięczny kurs nauki jogi i wellness w International Murarji Desia National Institute of yoga.

Vinyasa i Ashtanga I hatha I yin I face yoga

Joga pojawiła się w moim życiu kilka lat temu, gdy wyjechałam po raz pierwszy do Indii. Ukończyłam wtedy kurs hatha/vinyasa yoga w Goa, a następnie kolejny kurs jogi Ashtanga w Mysore. Do tej pory łączyłam podróżowanie razem z jogą i był to dla mnie czas na samodoskonalenie, poznawanie siebie i nieustanny rozwój.

Joga terapeutyczna

Dyplomowana instruktorka hatha jogi z wieloletnim doświadczeniem w metodzie Iyengara. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od około 10 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z różnymi grupami ludzi m.in. ze sportowcami i aktorami.

Vinyasa

Jestem programistą i muzykiem, a także niezależnym badaczem. Praktykę Hatha Jogi rozpocząłem w 2010. Od 2014 praktykuję także  Tai Chi Chuan w stylu Chen. Interesuję się integralną metodą rozwoju Istoty Świadomej. Fascynują mnie tradycyjne i współczesne techniki pracy z psychiką, wschodnia gimnastyka i sztuki walki, neurobiologia, biofizyka i kosmologia.

Yin Yoga

Całe życie uważałam, że aktywność fizyczna jest nie dla mnie. Dopóki… nie trafiłam na jogę – w zasadzie od razu wiedziałam, że to będzie ważna część mojego życia. Naturalną konsekwencją tej pasji stała się z czasem potrzeba dzielenia się z ludźmi korzyściami, ale przede wszystkim radochą, jaką daje mi joga.

Vinyasa i Yin joga I elementy medycyny Chińskiej

Rodowita krakowianka, po 16 latach pobytu w Manchesterze wróciłam do naszego magicznego miasta. Już od pierwszego spotkania z jogą wiedziałam, że chcę się nią dzielić. Ukończyłam 270-godzinny kurs nauczycielski Yoga Alliance – pod okiem Stephanie Millar – Kopyar i Dominika Trznadla. Korzystam z jogi w walce z uzależnieniem i dla ukojenia ciała, duszy i umysłu. Uwielbiam przekazywać to dalej. 

Magdalena Krzemień

Obsługa recepcji

Z zamiłowania i wykształcenia jest archeologiem zajmującym się kulturą Majów. Od kilku lat prowadzi badania podwodne w Gwatemali łącząc tym samym swoje główne zainteresowania: archeologię na ziemiach Majów z archeologią podwodną. Uwielbia sport i aktywność fizyczną – przez długie lata zarówno grała, jak i nauczała tenisa ziemnego oraz pływania. 

Vinyasa i ashtanga

Na macie stanęłam po raz pierwszy w 2006 roku i od razu wiedziałam, że kiedyś sama będę uczyć. Jestem nauczycielką dynamicznej jogi od 2015 roku. Ukończyłam kurs nauczycielski “Jogi Akademickiej”, regularnie uczestniczę w warsztatach ashtanga i vinyasa jogi, kursach anatomii, a przede wszystkim uczę się z codziennej praktyki własnej i obserwacji moich uczniów.

Joga powięziowa i Vinyasa

Prowadzę regularne sesje jogi od kilku lat. W swojej praktyce czerpię z różnych stylów – tak, by joga stawała się naturalną częścią życia. Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim metodą Iyengara (2018-2021), ucząc się od Romka Grzeszykowskiego precyzji i dokładności.

Visiting teacher and co-owner

Ania Lesniak born in Poland, based in New York, is the founder of Daya Yoga Studio in Brooklyn, where for over 11 years she spreads her love and yoga teachings to the local and world community.

Yoga and Movement lover.

Hatha joga i Joga powięziowa

Byłam nauczycielką oraz pracowniczką korporacji. Jogę praktykuję od 2012 roku. Uczestniczyłam w szkoleniu nauczycielskim u Ewy Wardzały i Nataszy Moszkowicz. Odbyłam również kurs jogi powięziowej u Wojtka Karczmarzyka w 2019 r. Fascynuje mnie joga jako rozwój i droga życiowa. To nieustający proces kontaktowania się ze sobą, który budzi uważność i rzuca światło na niedostępne zakamarki w ciele. 

Vinyasa

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi w nurcie Hatha oraz Vinyasa. W harmonijnym połączeniu oddechu i samoświadomości odnajduję spokój i energię do działania. Uwielbiam dzielić się dobrocią płynącą z praktykowania jogi. Jestem również instruktorką Pole Dance, który 3 lata temu stał się jedną z moich wielu pasji.

Hamaki

Studiowałam jogę na Akademii Jogi w Nepalu. Przed niedawną przeprowadzką do Krakowa, byłam właścicielką studia i nauczycielem jogi na Ukrainie.

Ashtanga

Paulina jest wieloletnim praktykiem jogi. Pasja szybko przerodziła się w sposób życia i z maty przeniosła się na wszystkie jego aspekty. Paulina poznała różne metody pracy z ciałem jednak to dynamiczne formy zdobyły jej serce. Według niej połączenie ruchu z oddechem pozwala na zaobserwowanie swojego indywidualnego rytmu i zwiększenia świadomości ciała, z czasem dążąc do głębszego samopoznania.

Vinyasa

I started my yoga journey back in 2008 during my studies in Mexico City at my local gym. I was immediately amazed at the difference I felt in myself after class. 

Vinyasa i Joga powięziowa

Jestem joginem po kursie nauczycielskim Joga Centrum 200h teacher training. Kocham sport, stawianie sobie wyzwań i bicie rekordów. Największe rekordy osiągam w ilości godzin, spędzonych na zajęciach jogi. Staram się podchodzić do wszystkiego z uśmiechem i dystansem. 

Kundalini

Z wykształcenia fizyk medyczny, biolog molekularny i muzykoterapeuta metody Muzykoterapii Dogłębno-Komórkowej. Wspieranie człowieka na drodze rozwoju zawsze było jej naturalną predyspozycją. Joga pojawiła się w jej życiu 9 lat temu jako lekarstwo na codzienny stres i sposób na usłyszenie siebie. 

Vinyasa i Yin Yoga

Nauczyciel jogi, na macie kilkanaście lat. Z wykształcenia biolog, dietetyk, doświadczenia te skierowały ją na ścieżkę naturopatii, którą się obecnie zajmuje. Poza matą szczęśliwa żona, w wolnym czasie doskonali formę w gimnastyce sportowej. W przeszłości podróżująca po świecie.

Hatha joga i Vinyasa

Paulina za Krishnamacharyą powtarza: jeśli możesz oddychać, możesz praktykować jogę. Marzy, żeby do wspólnej praktyki przekonać przede wszystkim tych, którzy myślą, że nie mogą praktykować jogi. Dlatego na studiach podyplomowych „Joga w profilaktyce i terapii” napisała pracę końcową o jodze w opiece hospicyjnej.

Vinyasa i Hatha joga

Jestem certyfikowaną nauczycielką w nurcie Vinyasa i Hatha jogi. Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2015 roku, kiedy to na przypadkowych zajęciach jogi w klubie fitness odkryłam, że joga to moja bajka. Zakochałam się w jodze od pierwszego spotkania. Chcę tą miłością, radością i harmonią płynącą z jogi dzielić się z innymi. 

Ashtanga

Karolina rozpoczęła swoją jogową przygodę w 2018 roku. Zwykła ciekawość i chęć ruchu okazały się być trwałą zmianą stylu życia, wejściem na jogową ścieżkę duchową a praktyka jogi stałym elementem w jej codzienności. Próbując różnych stylów jogi dosyć szybko stało się dla niej jasne, że to Ashtanga ją wybrała i to właśnie ta metoda jest jej praktyką własną. Joga to jej największa pasja, narzędzie samopoznania i samodoskonalenia. 

Vinyasa

Cześć! Nazywam się Ania i nauczam vinyasa jogi z elementami maha jogi, jogi metodą Iyengara i yin jogi. Kurs Jogi Integralnej ukończyłam w czerwcu 2021 roku pod okiem Wiktora Morgulca w Warszawie. Na zajęciach pozostawiam duże pole do własnej eksploracji ruchu i na słuchanie potrzeb ciała. 

Tantra joga i Yin joga i Ashtanga mysore

Kocham dużo i kocham mocno – jogę, naukę języków, koty, dotyk, pracę z ciałem i z drugim człowiekiem. Nieustannie jestem w ruchu i w eksploracji tego, jak efektywniej budzić czucie i świadomość. Jestem okiełznanym chaosem. Dzieląc się z innymi jogą, łączę spokój yin jogi, czucie głębokie jogi powięziowej i medytacje o tantrycznym rodowodzie z ogniem ashtangi. 

Yin joga i Yin yang

Joga to dla to dla mnie nieustanna praca z ciałem i umysłem. To poszukiwanie równowagi i siły wewnętrznej oraz doskonała forma samopoznania. Na macie jestem od 4 lat. Kocham vinyasę i taniec. Myśl o tym, aby uczyć yin jogi pojawiła się gdy po długiej samodzielnej praktyce domowej poczułam, że wydarzyło się zbyt wiele, aby przemilczeć i zachować to tylko dla siebie. 

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL