Nauczyciele

Każdy prowadzący ma swój indywidualny styl. Spróbuj różnych zajęć by wiedzieć, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Nasz Zespół

Jesteś gotowy na wspólną praktykę?

Vinyasa

Joginka, mama rocznej Ksenii, konserwatorka dzieł sztuki. Z pochodzenia pół-polka, pół-greczynka. Zaczęła swoją przygodę z Vinyasą w 2012 roku w Grecji, gdzie urodziła się i mieszkała do 24. roku życia. Od 2017 roku prowadzi regularnie zajęcia jogi w Krakowie, oraz organizuje wyjazdy z jogą do Grecji.

Owner / teacher

Monika jest współwłaścicielką szkoły Joga Centrum, której przewodniczy z wielką wdzięcznością i oddaniem i gdzie też prowadzi cotygodniowe zajęcia vinyasy oraz yin jogi. Prowadzi zajęcia głównie w języku angielskim. Jej dharma, prawo moralne, któremu stara się być wierna, to służenie innym, poprzez kreowanie dla nich bezpiecznej, pełnej zrozumienia, wsparcia i inspiracji przestrzeni.

Kasia Bryk

Hatha

Prawniczka z wykształcenia, joginka i lomi lomi terapeutka z powołania ;). Jestem trochę nerdem z domieszką duchowości, którego misją jest, aby człowiek po prostu poczuł się lepiej. Uwielbiam inspirować ludzi do większej świadomości, uważności i wszystkiego co może pomóc żyć z większą swobodą i luzem.

Manager

Jestem Bielszczanką w Krakowie – uzależnioną od sklepów papierniczych. Lubię słuchać i dzielić się swoją wiedzą. Jestem fanką Batmana, dlatego nazwałam mojego kota Gotham, by móc powiedzieć “Muszę wracać, Gotham mnie potrzebuje”. Spełniam się wspierając przedsiębiorców w ich działaniach, jako manager studiów jogi w Krakowie. 

Joga Powięziowa

Od 2018 roku uczeń Wojciecha Karczmarzyka (twórcy jogi powięziowej w modelu integralnym), mgr fizjoterapii, terapeuta manualny. Za swoim nauczycielem przekazuje jogę odwagi do zmiany tego, co już nie musi być oraz odwagi do akceptacji tego, co jeszcze być musi – w łagodności i wg naturalnego rytmu ciała i umysłu.

Vinyasa

Instruktor jogi z New Delhi w Indiach, z doświadczeniem pedagogicznym obejmującym ponad 10 lat. Franny ukończył 300 godzinny kurs nauczycielski w International Sivananda School of Yoga w 2012 roku, a następnie zaawansowany kurs nauczycielski w wymiarze 500 godzin w 2014 roku. Franny ukończył również kurs Vinyasa Yogi w 2014 roku. W 2015 roku ukończył miesięczny kurs nauki jogi i wellness w International Murarji Desia National Institute of yoga.

Kasia Czakon

recepcja

Olga Czech

joga | sound

Joginka, artystka i muzykoterapeutka podążająca ścieżką świadomego rozwoju. Praktykę Jogi rozpoczęła w wieku 14 lat, i od tamtej pory – czyli od kilkunastu lat – nieustannie rozwija się w tym obszarze. Prowadzi zajęcia w stylach Hatha, Vinyasa, Yin, oraz praktykę z autorską muzyką na żywo. Spotyka się również z ludźmi tworząc przestrzeń eksploracji intuicyjnego tańca i ruchu. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi – tych najmłodszych ucząc gry na pianinie, rytmiki, oraz jogi.

Vinyasa i Ashtanga I hatha I yin I face yoga

Joga pojawiła się w moim życiu kilka lat temu, gdy wyjechałam po raz pierwszy do Indii. Ukończyłam wtedy kurs hatha/vinyasa yoga w Goa, a następnie kolejny kurs jogi Ashtanga w Mysore. Do tej pory łączyłam podróżowanie razem z jogą i był to dla mnie czas na samodoskonalenie, poznawanie siebie i nieustanny rozwój.

Joga terapeutyczna

Dyplomowana instruktorka hatha jogi z wieloletnim doświadczeniem w metodzie Iyengara. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od około 10 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z różnymi grupami ludzi m.in. ze sportowcami i aktorami.

Anna Gil

Vinyasa | Hatha | yin

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi RYT 550 w nurcie vinyasa, hatha oraz yin. Praktykuję jogę od kilkunastu lat, a w tym momencie mojego życia najbliższe jest mi funkcjnolane podejście do praktyki, które nieustannie rozwijam edukując się na wielu płaszczyznach związanych z ruchem.

Vinyasa | Hatha

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi w stylu Hatha i Vinyasa. Ukończyłam 200-godzinny kurs nauczycielski Yoga Alliance w szkole The Peaceful Warriors na Bali. Tam pokochałam jogę jeszcze bardziej, a także zafascynowała mnie medytacja i pranayama. 

Vinyasa

Jestem programistą i muzykiem, a także niezależnym badaczem. Praktykę Hatha Jogi rozpocząłem w 2010. Od 2014 praktykuję także  Tai Chi Chuan w stylu Chen. Interesuję się integralną metodą rozwoju Istoty Świadomej. Fascynują mnie tradycyjne i współczesne techniki pracy z psychiką, wschodnia gimnastyka i sztuki walki, neurobiologia, biofizyka i kosmologia.

Yin Yoga

Całe życie uważałam, że aktywność fizyczna jest nie dla mnie. Dopóki… nie trafiłam na jogę – w zasadzie od razu wiedziałam, że to będzie ważna część mojego życia. Naturalną konsekwencją tej pasji stała się z czasem potrzeba dzielenia się z ludźmi korzyściami, ale przede wszystkim radochą, jaką daje mi joga.

Paulina Kołodziejska

Joga Iyengara | Vinyasa | Hatha | Yin Yoga

Pasjonatka zdrowia i aktywności fizycznej pod różnymi jej odsłonami od jogi, treningu siłowego, wspinaczki, padla, po rower i chodzenie po górach. Z jogą zetknęła się po raz pierwszy w 2010 roku i przez lata praktykowała w różnych nurtach ze szczególnym umiłowaniem do Vinyasy, obecnie jej joga łączy style, którymi nasiąkła podczas własnej praktyki oraz kursu nauczycielskiego.

Anna Kozioł

Hatha | Vinyasa

Od 2021 roku jestem certyfikowanym nauczycielem Jogi w nurcie Hatha i Vinyasa. Moje podejście do nauczania wykracza poza fizyczne aspekty koncentrując się na duchowym rozwoju oraz holistycznym podejściu do zdrowia. Każda praktyka to podróż po ciele, umyśle i duszy w atmosferze akceptacji i wsparcia.

Vinyasa i Yin joga I elementy medycyny Chińskiej

Rodowita krakowianka, po 16 latach pobytu w Manchesterze wróciłam do naszego magicznego miasta. Już od pierwszego spotkania z jogą wiedziałam, że chcę się nią dzielić. Ukończyłam 270-godzinny kurs nauczycielski Yoga Alliance – pod okiem Stephanie Millar – Kopyar i Dominika Trznadla. Korzystam z jogi w walce z uzależnieniem i dla ukojenia ciała, duszy i umysłu. Uwielbiam przekazywać to dalej. 

Vinyasa i ashtanga

Na macie stanęłam po raz pierwszy w 2006 roku i od razu wiedziałam, że kiedyś sama będę uczyć. Jestem nauczycielką dynamicznej jogi od 2015 roku. Ukończyłam kurs nauczycielski “Jogi Akademickiej”, regularnie uczestniczę w warsztatach ashtanga i vinyasa jogi, kursach anatomii, a przede wszystkim uczę się z codziennej praktyki własnej i obserwacji moich uczniów.

Klaudia Kwiatkowska-Kołacz

Vinyasa

Jestem miłośniczką świadomego ruchu i oddechu. Pragnę dzielić się tym, czego do tej pory nauczyła mnie joga, pozostając jednocześnie cały czas uczennicą. Wierzę, że na jodze wszyscy uczymy się od siebie nawzajem. Chciałabym, by jak najwięcej ludzi poznało niesamowitą moc jaką daje nam joga w życiu codziennym. Po pięciu latach odkąd po raz pierwszy weszłam na matę, by wykonać praktykę, postanowiłam wyjechać na Bali, aby odbyć 200-godzinny kurs nauczycielski jogi.

Joga powięziowa i Vinyasa

Prowadzę regularne sesje jogi od kilku lat. W swojej praktyce czerpię z różnych stylów – tak, by joga stawała się naturalną częścią życia. Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim metodą Iyengara (2018-2021), ucząc się od Romka Grzeszykowskiego precyzji i dokładności.

Visiting teacher and co-owner

Ania Lesniak born in Poland, based in New York, is the founder of Daya Yoga Studio in Brooklyn, where for over 11 years she spreads her love and yoga teachings to the local and world community.

Yoga and Movement lover.

Hatha joga i Joga powięziowa

Byłam nauczycielką oraz pracowniczką korporacji. Jogę praktykuję od 2012 roku. Uczestniczyłam w szkoleniu nauczycielskim u Ewy Wardzały i Nataszy Moszkowicz. Odbyłam również kurs jogi powięziowej u Wojtka Karczmarzyka w 2019 r. Fascynuje mnie joga jako rozwój i droga życiowa. To nieustający proces kontaktowania się ze sobą, który budzi uważność i rzuca światło na niedostępne zakamarki w ciele. 

Dagmara Misiura

Hatha | Vinyasa | Yin

W mądrości ciała odkrywam odpowiedzi. Poprzez pracę z jogą i tańcem pogłębiam zrozumienie wielu poziomów ludzkiego istnienia. Na macie od kilkunastu lat. W roli nauczycielki od 2016r. 

Vinyasa

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi w nurcie Hatha oraz Vinyasa. W harmonijnym połączeniu oddechu i samoświadomości odnajduję spokój i energię do działania. Uwielbiam dzielić się dobrocią płynącą z praktykowania jogi. Jestem również instruktorką Pole Dance, który 3 lata temu stał się jedną z moich wielu pasji.

Hamaki

Studiowałam jogę na Akademii Jogi w Nepalu. Przed niedawną przeprowadzką do Krakowa, byłam właścicielką studia i nauczycielem jogi na Ukrainie.

Ashtanga

Paulina jest wieloletnim praktykiem jogi. Pasja szybko przerodziła się w sposób życia i z maty przeniosła się na wszystkie jego aspekty. Paulina poznała różne metody pracy z ciałem jednak to dynamiczne formy zdobyły jej serce. Według niej połączenie ruchu z oddechem pozwala na zaobserwowanie swojego indywidualnego rytmu i zwiększenia świadomości ciała, z czasem dążąc do głębszego samopoznania.

Vinyasa

I started my yoga journey back in 2008 during my studies in Mexico City at my local gym. I was immediately amazed at the difference I felt in myself after class. 

Lena Panczenko

Vinyasa | Ashtanga | Breath

W ciągłym ruchu, transformacji. W swojej praktyce zachęca innych do zgłębiania głębin zarówno świadomego, jak i nieświadomego umysłu poprzez oddech, ruch, wycofania uwagi do wewnątrz. Chce motywować oraz inspirować innych do rozwinięcia w sobie ciekawości, chęci poznania siebie oraz nawiązania kontaktu z własnym ciałem.

Vinyasa i Joga powięziowa

Sport, ruch i praca z ciałem towarzyszyły i towarzyszą mi przez całe życie. Na początku tej przygody, wiodącą dyscypliną była siatkówka – najpierw halowa, a później plażowa. Po okresie intensywnych treningów, moje zainteresowanie przeniosło się na jogę, która dała mi dużo swobody i pozwalała skutecznie wykorzystywać własne możliwości.

Aga Piotrowska

Vinyasa | Raja | Vinyasa

Pasjonatka tańca, jogi i sztuki. Prowadzi zajęcia vinyasy oraz świadomości ciała i tańca intuicyjnego. Ukończyła kurs nauczycielski akredytowany przez Yoga Alliance 200h Hatha-Raja-Vinyasa. Jest certyfikowaną instruktorką języka ruchu Laban-Bartenieff Movement System i terapii ekspresyjnych, a także Soul Coachem i terapeutką Szkoły Ajana.

Kundalini

Z wykształcenia fizyk medyczny, biolog molekularny i muzykoterapeuta metody Muzykoterapii Dogłębno-Komórkowej. Wspieranie człowieka na drodze rozwoju zawsze było jej naturalną predyspozycją. Joga pojawiła się w jej życiu 9 lat temu jako lekarstwo na codzienny stres i sposób na usłyszenie siebie. 

Anna Rusiłko

Vinyasa

Certyfikowana nauczycielka jogi (850 RYT), instruktorka stretchingu, absolwentka AWF w Krakowie oraz podyplomowych studiów Ajurwedy, propagatorka zdrowego stylu życia, tancerka, podróżniczka. „Swoją przygodę z jogą zaczęłam ponad dekadę temu. Zajęcia prowadzę od 4 lat. Czerpię z szeroko pojętej wiedzy jogicznej.

Joga Iyengara | Vinyasa | Hatha | Yin

Pasjonatka zdrowia i aktywności fizycznej pod różnymi jej odsłonami od jogi, treningu siłowego, wspinaczki, padla, po rower i chodzenie po górach. Z jogą zetknęła się po raz pierwszy w 2010 roku i przez lata praktykowała w różnych nurtach ze szczególnym umiłowaniem do Vinyasy, obecnie jej joga łączy style, którymi nasiąkła podczas własnej praktyki oraz kursu nauczycielskiego.

Ada Szustak

Hatha | Vinyasa

Spotkanie z Jogą zaczęłam od małego studia na poddaszu w Edynburgu, od tego momentu joga jest moją wielką pasją. Miałam okazję praktykować zróżnicowane style, pod okiem wspaniałych nauczycieli. To pozwoliło mi znaleźć wyjątkowe połączenia i unikalny charakter praktyk, które wciąż ewoluują.

Anna Szlęk

Vinyasa

W 2017 roku pierwszy raz weszłam na matę i do dziś dobrze pamiętam swoje początki z jogą – było niewygodnie i sztywno a oddech wcale nie szedł w parze z ruchem. Ale pomimo trudnej i jednocześnie pięknej drogi, joga towarzyszy mi do dnia dzisiejszego. 

Przemysław Syper

Hatha | Vinyasa

Poznaj Przemka, oddanego nauczyciela jogi, czerpiącego radość z intensywnych i kreatywnych praktyk. Świat jogi zaczął odkrywać w małej społeczności, którą właśnie ta dziedzina połączyła. Ciekawość i pragnienie wiedzy poprowadziły go do studiów fizjoterapii, gdzie zgłębia funkcjonowanie ludzkiego ciała. To właśnie podczas tego okresu odkrył transformującą moc jogi i stał się nią głęboko zafascynowany.

Justyna Świacka

Hatha | Vinyasa | Kundalini

Miłośniczka jogi, tarota i kotów. Prowadzi głównie zajęcia z miękkiej Vinyasy, z wyraźnym naciskiem na pracę z oddechem i uważnością. Ukończyła następujące kursy nauczycielskie akredytowane przez Yoga Alliance: Road to Yoga – Bamboo Moves 200h w nurcie Hatha Raja Vinyasa, Ćakry w Jodze Kundalini 40h, Joga i psychobiologia 40h. Absolwentka Szkoły Energoterapii w metodzie Alchemia Bioenergetyczna Hamsa Joga.

Vinyasa i Hatha joga

Jestem certyfikowaną nauczycielką w nurcie Vinyasa i Hatha jogi. Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2015 roku, kiedy to na przypadkowych zajęciach jogi w klubie fitness odkryłam, że joga to moja bajka. Zakochałam się w jodze od pierwszego spotkania. Chcę tą miłością, radością i harmonią płynącą z jogi dzielić się z innymi. 

Hatha joga i Vinyasa

Paulina za Krishnamacharyą powtarza: jeśli możesz oddychać, możesz praktykować jogę. Marzy, żeby do wspólnej praktyki przekonać przede wszystkim tych, którzy myślą, że nie mogą praktykować jogi. Dlatego na studiach podyplomowych „Joga w profilaktyce i terapii” napisała pracę końcową o jodze w opiece hospicyjnej.

Tantra joga i Yin joga i Ashtanga mysore

Kocham dużo i kocham mocno – jogę, naukę języków, koty, dotyk, pracę z ciałem i z drugim człowiekiem. Nieustannie jestem w ruchu i w eksploracji tego, jak efektywniej budzić czucie i świadomość. Jestem okiełznanym chaosem. Dzieląc się z innymi jogą, łączę spokój yin jogi, czucie głębokie jogi powięziowej i medytacje o tantrycznym rodowodzie z ogniem ashtangi. 

Recepcja
Yin joga i Yin yang

Joga to dla to dla mnie nieustanna praca z ciałem i umysłem. To poszukiwanie równowagi i siły wewnętrznej oraz doskonała forma samopoznania. Na macie jestem od 4 lat. Kocham vinyasę i taniec. Myśl o tym, aby uczyć yin jogi pojawiła się gdy po długiej samodzielnej praktyce domowej poczułam, że wydarzyło się zbyt wiele, aby przemilczeć i zachować to tylko dla siebie. 

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL