O Nas

Zamknij oczy. Wyobraź sobie przyjazną przestrzeń, gdzie codziennie powita cię uśmiech i ciepło. To niezwykłe centrum wymiany myśli, emocji i pomysłów, wielojęzyczny wir dusz i ciekawych świata umysłów. 

Tworzymy razem międzynarodową społeczność, w której nikt cię nie ocenia i nie krytykuje. Zupełnie jak w baśniowym Hogwarcie – dzięki różnorodnym zajęciom możesz odkryć swój prawdziwy potencjał i rozwinąć bardzo wiele aspektów swojej osobowości. Tutaj wreszcie poczujesz, o co chodzi z tą całą jogą i jej dobroczynnym wpływem na ciało, umysł i ducha.

Wyginamy się razem z wami nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat – i jeszcze nie wyginęliśmy. 😉 Jeśli masz na to przestrzeń, to w Joga Centrum poznasz mnóstwo nowych przyjaciół. A teraz otwórz oczy i znajdź nas. Zapraszamy bez wyjątku każdego.

NASZE WARTOŚCI

,,Przede wszystkim kierować się współczuciem wobec siebie i innych. Nie rywalizować. Nie bać się trudnych tematów takich jak seks, pieniądze i śmierć. Współpracować z innymi na rzecz wspólnego dobra. Reagować aktywnie na krzywdę. Nie bać się trudnych emocji - własnych i cudzych. Stawiać granice. Szukać proaktywnych, nieoczywistych rozwiązań. Ufać własnej intuicji. Nie skupiać się na sprawach materialnych, tylko na dobrostanie emocjonalnym i zdrowiu własnych oraz otoczenia. Otulać, ogrzewać, głaskać , pocieszać. Rozśmieszać i śmiać się - dużo i głośno. Przekładać zdrowy śmiech nad udawany optymizm. Nie powstrzymywać płaczu. Śpiewać lub/i grać na instrumentach.Przebywać blisko przyrody. Obdarzać innych wiarą, nadzieją i miłością, nawet jeżeli są nieznośni. "

Jak działamy?

Naszą dewizą jest różnorodność. Postawiliśmy na międzynarodową kadrę, dzięki czemu zajęcia w naszym studio prowadzone są w wielu językach.

Mamy zajęcia:

  • stacjonarne
  • dla firm 
  • indywidualnie

Ponadto co weekend organizujemy charytatywne lekcje jogi – dochód z nich w całości przeznaczamy na realną pomoc najbardziej potrzebującym.

Regularnie organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy zorientowane wokół tematyki jogi. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera i polub nasz profil na instagramie i facebooku.

Do zajęć jogi podchodzimy kompleksowo – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. 

Czujesz, że chcesz nauczać jogi, ale nie wiesz jak zacząć? Zapraszamy do nas – prowadzimy certyfikowane kursy nauczycielskie pod egidą Yoga Alliance (po angielsku). 

Posiadamy też specjalną ofertę dla firm – wspólne zajęcia jogi lub warsztaty wyjazdowe to idealny sposób na stworzenie silnych i trwałych więzi w zespole. Więcej tutaj: <link>

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL