Kontakt

Prowadzimy różnorodne zajęcia z jogi – od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Mamy trzy siedziby: Stare Miasto przy ul. Biskupiej 18, Bronowice – przy ul. Armii Krajowej 16, w budynku “Newton” oraz w Nowa Huta os. Zgody 7.

skontaktuj się z nami

Międzynarodowe Studio Jogi w Krakowie

Biskupia 18

Pierwsza siedziba Joga Centrum mieści się niespełna kilometr od krakowskiego Rynku, przy Placu Biskupim. To miejsce w niemal magiczny sposób przyciąga interesujące osobowości, które popijają herbatę przy wielkim, drewnianym stole i wymieniają się myślami. Umów się na zajęcia i wpadaj. Pełna akceptacji atmosfera tylko czeka na Ciebie.

Joga Centrum
Biskupia 18
+48 536 909 707 
kontakt@jogacentrum.org

Bronowice

Nasze drugie studio znajduje się w dzielnicy Bronowice, na parterze nowoczesnego wieżowca. Ogromne okna zapewniają zdrowe naturalne światło. W tej sali nie ma luster, a wystrój jest minimalistyczny – co pozwala ci w pełni skupić się na własnej praktyce. Dla uczestników zajęć zawsze mamy wodę i cukierki. 

Joga Centrum Bronowice
ul. Armii Krajowej 16 – budynek Newton
+48 536 909 707
bronowice@jogacentrum.org

Nowa Huta

Trzecie studio znajdziesz w Nowej Hucie w lokalu w którym kiedyś był sklep Świat Dziecka. Na miejscu możesz napić się wspaniałej kawy oraz zjeść boskie wegańskie rzeczy od Cafe Zgoda – to ta Szklarnia ale w Hucie.

Joga Centrum Nova Huta
os. Zgody 7
nowahuta@jogacentrum.org
+48 660 548 926

Chcesz porozmawiać o współpracy? Napisz do naszej manager Angeliki na adres: angelika@jogacentrum.org

Masz Pytania?

Sprawdź nasz F.A.Q. być może znajdziesz na nie odpowiedzi. Jeżeli ich tam nie ma, napisz do nas na adres:

kontakt@jogacentrum.org

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL