F.A.Q.

Do wyboru masz trzy rodzaje płatności:

  • Paypal 
  • wise.com
  • przelew zagraniczny. Wystarczy, że dodasz PL przed numerem naszego rachunku. (do zweryfikowania)
  • Gotówka lub karta na recepcji

Za darmo mamy zawsze dla Ciebie uśmiech. Natomiast jeśli będziesz pierwszy raz u nas, możesz skorzystać z tańszego pierwszego wejścia dla lokalizacji w Hucie zapłacić 25 zł zamiast 42 zł, a dla lokalizacji na Starym Mieście oraz Bronowicach 35 zł zamiast 50 zł. 

 

Niekoniecznie. Mamy na salach sprzęt, który jest dostępny dla wszystkich. Jednak jeśli masz swoją matę czy inne akcesoria, które chcesz u nas zostawić by nie nosić tego za każdym razem, to również jest taka możliwość. Zapytaj o nią na recepcji.

Możesz też u nas kupić matę dla siebie – mamy świetne ceny na starannie wybrane modele.
Na ten moment nie. Nie wykluczamy że pojawią się w przyszłości.

W każdy czwartek o 10:30 w lokalizacji Joga Centrum Nowa Huta Magdalena Parysz prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży.

Na te zajęcia NIE obowiązują karty MultiSport, Medicover, karnety Open oraz karnety promocyjne na 3 wejścia.

Na ten czas nie prowadzimy zajęć dedykowanych dzieciom.

Tak! Wszystkie zajęcia w naszym grafiku mają oznaczony poziom zajęć: początkujący, średni, zaawansowany i wszystkie poziomy.

Weź ze sobą wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a jednocześnie nie będzie zbyt luźny.

Jeśli masz swoją matę, to jak najbardziej tak (zawsze milej praktykować na własnej). Możesz też skorzystać z mat, które są na salach. 

Maty poza salami należą do naszych studentów.
Cudnie! Weź ze sobą wygodny strój i matę (jeśli masz) oraz przyjdź kilka minut wcześniej. Osoba z recepcji przeprowadzi Cię spokojnie przez te pierwsze chwile w studiu – wszystko wyjaśni i pokaże, co i jak.

Wejdź w cennik i wybierz kartę MultiSport. Następnie wpłać 50 zł do swojego wirtualnego portfela. Ta kaucja pozwoli Ci na samodzielne zapisywanie się na zajęcia przez swoje konto online.

Super. Napisz do nas wiadomość na adres joga@jogacentrum.org. Napisz co organizujesz, która lokalizacja cię interesuje (Biskupia / Bronowice/Huta), w jakim terminie i w jakich godzinach. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Mamy trzy lokalizacje:

  1. Stare Miasto, ul. Biskupia 18 (przystanek Stary Kleparz lub Pędzichów)
  2. Bronowice, ul. Armii Krajowej 16 (przystanek Przybyszewskiego)
  3. Nowa Huta, os. Zgody 7 (przystanek Aleja Róż lub Plac Centralny).

Dookoła budynków są parkingi miejskie. Pamiętaj, że na Biskupiej jest strefa płatnego parkowania. Zwróć proszę uwagę, że na Bronowicach nie mamy miejsc parkingowych – lepiej nie wjeżdżaj za szlaban, nawet jeśli jest otwarty! 😉 W Nowej Hucie również nie mamy swojego parkingu, ale często są miejsca na okolicznych parkingach.

Bywają. Warto nas obserwować lub napisać do nas wiadomość na kontakt@jogacentrum.org lub nowahuta@jogacentrum.org

Tutaj znajdziesz nasz cennik – link.

Pewnie! Napisz do nas na adres kontakt@jogacentrum.org ze szczegółami: jakiej wielkości to ma być voucher oraz dla kogo. Przygotujemy go dla Ciebie.

Najpewniej anulacja nastąpiła poza godzinami bezkosztowej rezygnacji z zajęć. Pamiętaj, że swoją rezerwację możesz anulować bezkosztowo na 7 godzin przed popołudniowymi zajęciami i 12 godzin przed porannymi zajęciami.

7 godzin przed popołudniowymi zajęciami i 12 godzin przed porannymi zajęciami można anulować swoją rezerwację bez kosztów (tj. pobrania kaucji czy wejścia z karnetu).

To zależy od rodzaju zajęć i sali. Ilość wolnych miejsc jest widoczna w naszym grafiku przy każdych zajęciach.

Niestety zadatki na warsztaty są bezzwrotne. Możesz natomiast poszukać osoby na swoje miejsce.

Tak! Napisz do nas jeśli potrzebujesz fakturę: angelika@jogacentrum.org

Prowadzimy różne kursy nauczycielskie. Znajdziesz je w zakładce wydarzenia lub na naszym Facebooku. Jeśli nie możesz znaleźć napisz wiadomość: angelika@jogacentrum.org

By móc korzystać z karty MultiSport konieczne jest dodanie do swojego konta karnetu MultiSport (znajdziesz go w cenniku) oraz wpłacenie kaucji do portfela – minimum 25 zł.

Budynek Newton w Bronowicach (ul. Armii Krajowej 16) zamykany jest wcześniej, jednak przy głównych drzwiach do budynku jest domofon z kamerą. Domofon łączy z ochroną, zadzwoń i powiedz, że idziesz do Joga Centrum.

Tak. Karnety na zajęcia stacjonarne obowiązują we wszystkich lokalizacjach Joga Centrum w Krakowie. 

Niestety jest to niemożliwe – karnety są imienne.

Napisz do nas: kontakt@jogacentrum.org. Kaucję zwrócimy tą samą drogą, jaką do nas trafiła.

Na zajęcia do nas przychodzą kobiety i mężczyźni, w różnym wieku (w zasadzie od 18-80 lat), różnych wyznań, kolorów skóry, przekonań itd. Jesteśmy dla wszystkich. Zapisz się na zajęcia – czekamy na Ciebie. 🙂

Kliknij w filtry w grafiku i tam możesz wybierać tydzień, zajęcia oraz lokalizację. Pamiętaj, że na zajęcia można się zapisywać tylko na 14 dni do przodu.

Nie ma dopłat do kart MultiSport.

Wejdź na swoje konto, w zakładkę rezerwacje.

Jeśli jesteś na liście rezerwowej, a ktoś odwoła zajęcia, przesuwasz się o jedną pozycję wyżej. W ten sposób masz szansę dostać się na wcześniej niedostępne zajęcia.

Zapisując się na listę rezerwową samodzielnie (takim suwakiem) ustalasz czas oczekiwania na wolne miejsce. Jeśli  dostaniesz się na listę główną obowiązują Cię zasady anulowania zajęć (7 i 12 godzin w zależności od godziny zajęć). Będąc na liście rezerwowej możesz w dowolnym momencie bezkosztowo anulować swoją rezerwację.

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do nas!

pl_PLPL