Anna Szlęk

W 2017 roku pierwszy raz weszłam na matę i do dziś dobrze pamiętam swoje początki z jogą – było niewygodnie i sztywno a oddech wcale nie szedł w parze z ruchem. Ale pomimo trudnej i jednocześnie pięknej drogi, joga towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.
To nie tylko ruch, ale też myśli, oddech i uwalnianie tego, co tkwi w Tobie głęboko i z początku jest niezauważalne. To przekraczanie swoich granic, małe kroki ku wyjścia
ze swojej strefy komfortu, nauka cierpliwości i odczuwanie siebie samego.

Ukończyłam 200 godzinny kurs Yoga Alliance pod przewodnictwem Stephanie Millar – Kopyar. Z początku myśląc, że to mały prezent od siebie i tylko dla siebie. W trakcie kursu wiedziałam już, że chciałabym tę cudowną podróż kontynuować również z Tobą.

W praktyce skupiam się przede wszystkim na tym jak ciało czuje się w danej asanie. Bardziej stawiam na wewnętrzne odczucia, niż na to, aby asana wyglądała idealnie jak na zdjęciu. Lubię dodawać delikatne flow, aby poczuć elastyczność i mobilność ciała. Często swoich uczniów proszę, aby zamknęli oczy, posłuchali co podpowiada im ciało i poszli za głosem intuicji.

Poza matą, jestem mamą dwóch cudownych kociaków! Staram się też nie przelać wszystkich kwiatów i chodzę boso wszędzie, gdzie się da!

Mata to Twój dom a ciało jest Twoim przyjacielem, jeśli chcesz przekonać się o czym mówię – zapraszam na matę.

pl_PLPL