Kasia Bryk

Prawniczka z wykształcenia, joginka i lomi lomi terapeutka z powołania ;). Jestem trochę nerdem z domieszką duchowości, którego misją jest, aby człowiek po prostu poczuł się lepiej. Uwielbiam inspirować ludzi do większej świadomości, uważności i wszystkiego co może pomóc żyć z większą swobodą i luzem.
Moja droga na matę do jogi zaczęła się ponad 10 lat temu. Podczas podróży po świecie moja ciekawość wypróbowania nowych stylów jogi naprowadziła mnie kilka lat temu na praktykę Strala Jogi w Nowym Jorku. Od tej pory wiedziałam, że w tym stylu chcę prowadzić zajęcia, w harmonii z ciałem, z zaproszeniem większej wolności i nieformalności do praktyki jogi. Ukończyłam 200h RYT Strala Yogi w Miami, USA oraz kurs instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system Hatha jogi a takze kurs automasażu i rollowania. Cały czas rozwijam warsztat w różnych technikach poprawiających samopoczucie.
Wierzę, że niezależnie od sytuacji w życiu, możemy podejść do niej na luzie i ze spokojem. Na zajęciach jogi i podczas masażu staram się wprowadzać więcej luzu i chętnie dzielę się tym podejściem z innymi, jak szukać i znajdywać luz i miękkość samemu.
Gram w wolnych chwilach na ukulele, i podróżuję solo (czasem towarzyszy mi moja największa nauczycielka jogi i zen – mój pies Bazia (Bazinga)).

pl_PLPL