Monika Broz

Monika jest współwłaścicielką szkoły Joga Centrum, której przewodniczy z wielką wdzięcznością i oddaniem i gdzie też prowadzi cotygodniowe zajęcia vinyasy oraz yin jogi. Prowadzi zajęcia głównie w języku angielskim. Jej dharma, prawo moralne, któremu stara się być wierna, to służenie innym, poprzez kreowanie dla nich bezpiecznej, pełnej zrozumienia, wsparcia i inspiracji przestrzeni. Wierzy, że praca z ciałem w takich warunkach pozwala odpocząć, uwolnić się od napięć, oczyścić się i w rezultacie wykorzystać w pełni swój potencjał, nie tylko na macie, ale i poza nią. Ogromną radość i satysfakcję przynosi jej obcowanie z kobietami w procesie szukania siebie, w praktyce self love, celebrowania ciała i stawania się świadomą swojej siły i kobiecości boginią. Zajęcia Moniki są doświadczeniem samym w sobie, gdzie nacisk kładziony jest na oddech, równoważenie oraz zabawę i gdzie przestrzeń wypełnia zapach olejków eterycznych i dźwięki muzyki. Praktyka obejmuje ciało i ducha, by osiągnąć wewnętrzny spokój, błogość, harmonię i zadowolenie.

Monika większą część swojego życia spędziła w Nowym Jorku, gdzie studiowała sztuki piękne i współpracowała z kobietami biznesu jako komercyjny/portretowy fotograf. Swoją jogiczna podróż zaczęła w 2006 roku i już ten pierwszy kontakt, podczas którego czuła się w pełni zahipnotyzowana i oczarowana tą praktyką, odmienił jej życie. Ukończyła swój pierwszy kurs nauczycielski, certyfikowany przez Yoga Alliance International w 2016. Od tego czasu uczęszczała na inne kursy yogi, medytacji, alchemii energetycznej.
Czas, kiedy nie jest na macie, najchętniej spędza w towarzystwie koni fryzyjskich, oczyszczającej przestrzeń szałwii i jej dwóch adoptowanych psich przyjaciół Benka i Greya.

Zajęcia prowadzone przez nauczyciela

pl_PLPL