Vinyasa joga PL

Jeśli myślisz, że to będą zwykłe zajęcia, na których trochę się porozciągasz, trochę poruszasz i wyjdziesz w lepszym nastroju, to… Masz rację – dokładnie to będziemy próbowali osiągnąć. Popracujemy nad Twoją siłą, elastycznością, prawidłowym oddechem i właściwym balansem, pomiędzy wysiłkiem i odpuszczaniem. Może się też okazać, że przechodząc płynnie pomiędzy pozycjami i osiągając w tym coraz większą łatwość, praktyka zacznie Ci sprawiać coraz więcej satysfakcji i przynosić coraz więcej korzyści.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL