Vinyasa i Hatha w harmonii

Vinyasa i Hatha w harmonii to harmonijne połączenie dwóch stylów Vinyasa i Hatha jogi, gdzie dynamiczne sekwencje Vinyasy przeplatają się z bardziej statycznymi elementami Hatha jogi. Asany wykonywane są w sposób bezpieczny i precyzyjny, z dużą dozą wyrozumiałości wobec własnego ciała i jego możliwości. Szukamy tu przyjemności z ruchu w ciele. Możesz liczyć na efekty wzmocnienia ciała, poprawy postawy, rozciągnięcia i rozluźnienia pospinanych mięśni, ukojenia dla kręgosłupa, wyciszenia umysłu i ogólne poczucie lekkości w ciele i głowie.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL