Dynamiczna vinyasa – PL

Vinyasa to praktyka w której oddech i ruch stają się nierozłączne, oddech staje się płynny i świadomy, a ruch rozprowadza oddech jak fala po całym ciele. Połączenie ruchu z oddechem doprowadza do połączenia ze swoim głębszym istnieniem wprowadzając harmonię w życiu. Jest to praktyka dynamiczna, wzmacniająca, a jednocześnie rozluźniająca i kojąca, która wprowadza w stan medytacji w ruchu. Będąc w kontakcie z oddechem, stwarza się przestrzeń dla ciała, aby wybrzmiało to, co umysł blokuje. Vinyasa joga jest wpleciona w pełni w moim codziennym życiu i pomaga aby żyć w zgodzie ze sobą, żyć szczęśliwiej i pełniej.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL