Vinyasa LAB – PL

Wzmocnij i poczuj swoje ciało w energicznym joga flow. Naucz się jak wykorzystać oddech, żeby ruch stał się płynny, a umysł skoncentrowany. Każda sekwencja jest ułożona z intencją i ma określony cel. Podczas praktyki stopniowo rozgrzejesz ciało, uruchomisz mięśnie głębokie, zbudujesz siłę i elastyczność. Na zajęciach “vinyasa studio” jest czas na eksperymentowanie i rozpracowywanie krok po kroku bardziej wymagających pozycji, co pozwala pogłębiać praktykę – czuć i doświadczać więcej.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL