Poniedziałkowy chill

Poniedziałki mogą być wyzwaniem, totalnie to rozumiemy! Jeśli zatem potrzebujesz redukcji poniedziałkowego stresu, rozluźnienia i regeneracji? Wpadaj na chillerskie zakończenie dnia! Miękka praktyka jest idealna na rozluźnienie napięć w ciele przez łączenie jogi w duchu tai ch z różnymi technikami poprawiającymi samopoczucie. Wyrzucimy stres i napięcia z ciała poprzez odpowiedni ruch i oddech, przejdziemy do spokojnych płynnych ruchów i wyciszających pozycji. Ta praktyka jest idealna dla każdego.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL