Kojący ruch – PL

Miękka praktyka w delikatnym ruchu idealna na redukcję stresu, rozluźnienie napięć i regenerację. Wpadaj na jogę taką jak ty! Robisz ile możesz i jak możesz bez dodatkowego napięcia. To połączenie łączenie Strala Jogi (jogi w w duchu tai ch )z różnymi technikami poprawiającymi samopoczucie. Wyrzucimy stres i napięcia z ciała poprzez odpowiedni ruch i oddech, powyginamy śmiało ciało w bezpiecznym, dobrym i kojącym ruchu. Ta praktyka jest idealna dla każdego !

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL