Joga Żywiołów

Ogień, woda, ziemia, powietrze – zazwyczaj kiedy mówimy o żywiołach, to myślimy o właśnie tych czterech. Jednak to nie wszystkie żywioły, które obecne są w przekazach różnych kultur czy filozofii. O nieco innych żywiołach mówi medycyna chińska, trochę innych przekazy starosłowiańskie, a jeszcze innych staroindyjskie. Wszystkie jednak niosą ze sobą pewne jakości powiązane zarówno ze światem materialnym, jak i duchowym. Podczas praktyki Jogi Żywiołów będziemy eksplorować wszystkie żywioły świata na różnych poziomach: ciała, emocji, duszy i umysłu. Poznasz swój żywioł dominujący, a także doświadczysz tego, w jakim wymiarze inne obecne są w twoim życiu. Przyglądniesz się wpływowi, jaki wywierają na twoje zachowania, twoje nawyki i relacje. Dowiesz się, jak żywioły powiązane są z aspektami zdrowia i samopoczucia. Dołącz na wyjątkową jogową praktykę-podróż przez żywioły świata!

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL