Giving Sundays – Community Class

W niedziele, pomagamy! Zapraszamy na te wyjątkowe zajęcia na podstawie wolnych datków. Co miesiąc wspieramy inny szczytny cel i co tydzień możesz spodziewać się innego nauczyciela z naszego studio. Sprawdź nasz facebook lub Instagram jeśli chcesz wiedzieć na co zbieramy w danym miesiącu! Niezależnie od celu i nauczyciela, możesz spodziewać się podniesienia energii, humoru i rozwiania mgły w umyśle – nie tylko masz okazję aby się rozruszać ale też zmieniasz świat na lepsze. Wspaniały sposób na wykorzystanie czasu w niedzielę i spotkanie nowego nauczyciela!

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL