Giving Sundays – Community Class

W niedziele, pomagamy! Zapraszamy na te wyjątkowe zajęcia na podstawie wolnych datków. Co miesiąc wspieramy inny szczytny cel i co tydzień możesz spodziewać się innego nauczyciela z naszego studio. Sprawdź nasz facebook lub Instagram jeśli chcesz wiedzieć na co zbieramy w danym miesiącu! Niezależnie od celu i nauczyciela, możesz spodziewać się podniesienia energii, humoru i rozwiania mgły w umyśle – nie tylko masz okazję aby się rozruszać ale też zmieniasz świat na lepsze. Wspaniały sposób na wykorzystanie czasu w niedzielę i spotkanie nowego nauczyciela!

When might you need yoga?

In a healthy body, healthy mind

A well-known proverb says - in a healthy body, a healthy mind. In our hectic and energetic times, we forget how important it is to take care of ourselves. Hours spent in front of the computer, stressful meetings, deadlines to meet - it all buzzes, boils and kneads our inner world like a ball of paper.

Building strong relationships

Yoga is the answer to many unasked questions. It stretches, strengthens, calms down – both body and mind. In addition, time spent together on the mat builds real, strong relationships. The bonds formed through exercise and meditation strengthen and enrich each group.

en_GBEN