Mysore

17 lipca 2018

07:00 - 9:00

ul. Biskupia 18, Kraków

Wejście według cennika szkoły

Zapraszamy na coś bardzo specjalnego i wyjątkowego w Krakowie!

Mysore to nazwa miasta w Indiach skąd wywodzi się Ashtanga Vinyasa Yoga i jej tradycyjny sposób nauczania. Czyli uczeń indywidualnie, w swoim tempie wykonuje sekwencję, a nauczyciel pomaga i daje wskazówki jeśli są potrzebne. Tradycyjnie uczeń praktykował całą serię do momentu do którego znał sekwencję, następnie była wprowadzana jedna nowa pozycja i uczeń ją wykonywał tak długo aż ją opanował, również na kolejnych zajęciach jeśli trzeba było. Dopiero po opanowaniu wszystkich wcześniejszych pozycji mógł poznać kolejne. Nasze podejście, nieco bardziej tolerancyjne 😉 zakłada że możesz potrzebować wskazówek lub fizycznej pomocy w różnych momentach wykonywania swojej sekwencji i praktykujesz całą sekwencję.

Sala, nauczyciel i energia wspólnej praktyki (i kartki ze ściągą do I serii 😉 ) będzie na ciebie czekać!

Ze względu na charakter zajęć – praktyka własna, nauczyciel może nie będzie towarzyszyć Ci w całej twojej sekwencji, ale jeśli zajdzie taka potrzeba możesz liczyć na indywidualne wskazówki i pomoc, co na normalnych prowadzonych zajęciach jest dość ograniczone.

Zajęcia w ramach normalnych karnetów, również MultiSport plus i OK system.

Kilka ciekawych słów o praktyce Mysore możesz znaleźć tu:
why-mysore-style-practice-is-so-darn-special

Prowadzący:

MIREK KOZŁOWSKI

Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę – nie ma nikogo z przypadku. Prywatnie, Mirek, to bardzo skromny, dobry i lojalny człowiek, dbający o wszystkich: od uczniów aż po osoby z którymi współpracuje. Ma niezliczone pokłady miłości, serdeczności oraz ciepła. Co może powiedzieć od siebie dla Was? Ot co: „Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania głębi, jaka kryje się, z pozoru fizyczna, praktyka jogi!”

Medytacja Dynamiczna Osho / Wyzwanie 7dniowe!

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.