Joga Powięziowa – PL

Joga powięziowa dla kręgosłupa to ćwiczenia ukierunkowane szczególnie na pracę z powięzią mięśniową. W ćwiczeniach nie rozciągamy i nie napinamy mięśni lecz poprzez rozluźnienie oplatającej ich tkanki, uzyskujemy ich bezwysiłkowe wydłużenie i rozluźnienie, głównie w leżeniu i rolowaniu się na podłodze. Ten sposób pracy usuwa sklejenia i ograniczenia w powięzi, związane z nagromadzeniem w niej toksyn, stresu i zapisanych traum, co powoduje przywrócenie naturalnej ślizgowej pracy pomiędzy sąsiadującymi ze sobą mięśniami. Praca odbywa się w stanie relaksu, jest przyjemna i bezwysiłkowa, a rezultaty są trwalsze w porównaniu do standardowych technik rozciągających. Podczas ćwiczeń wykorzystujemy siłę grawitacji i oddech, a także ruch, który jest spontaniczny i intuicyjny.

When might you need yoga?

In a healthy body, healthy mind

A well-known proverb says - in a healthy body, a healthy mind. In our hectic and energetic times, we forget how important it is to take care of ourselves. Hours spent in front of the computer, stressful meetings, deadlines to meet - it all buzzes, boils and kneads our inner world like a ball of paper.

Building strong relationships

Yoga is the answer to many unasked questions. It stretches, strengthens, calms down – both body and mind. In addition, time spent together on the mat builds real, strong relationships. The bonds formed through exercise and meditation strengthen and enrich each group.

en_GBEN