Boss Babe biznes mastermind – zostań królową biznesu

Share:

Zasługujesz na życie na Twoich zasadach. Zasługujesz na to, żeby zarabiać mnóstwo pieniędzy, robiąc to, co kochasz. Zasługujesz na biznes, który będzie Twoją pasją. Zasługujesz na to, żeby stać w świetle reflektorów – jak prawdziwa Królowa. Jeśli startujesz z nowym przedsięwzięciem albo masz firmę, który potrzebuje pomocy, pokażę Ci, jak sprawić, żeby Twoje biznesowo- życiowe …

Zasługujesz na życie na Twoich zasadach. Zasługujesz na to, żeby zarabiać mnóstwo pieniędzy, robiąc to, co kochasz. Zasługujesz na biznes, który będzie Twoją pasją. Zasługujesz na to, żeby stać w świetle reflektorów – jak prawdziwa Królowa.
Jeśli startujesz z nowym przedsięwzięciem albo masz firmę, który potrzebuje pomocy, pokażę Ci, jak sprawić, żeby Twoje biznesowo- życiowe plany weszły na nową, pełną lekkości i obfitości (i przyjemności!) ścieżkę.
Nazywam się Monika Broz, jestem business- woman już od ponad 25 lat. Jako właścicielka największego studia jogi w Krakowie, kultowego Joga Centrum codziennie zajmuję się rozwojem firmy (mamy już 3 lokacje!), prowadzę zajęcia jogi, a także pomagam kobietom w tworzeniu ich marki osobistej.
Przez ponad 20 lat byłam fotografem w USA, pracując z klientkami na całym świecie.
Moją misją jest pokazać kobietom, że mogą żyć po swojemu, robiąc to, co kochają. W życiu każdej z nas jest miejsce na więcej wolności, pasji i radości.
Podczas tego tygodniowego wyjazdu, nauczę Cię wszystkiego, co wiem o prowadzeniu firmy.
Pokażę Ci, jak słuchać zarówno swojego serca, jak i rozumu, i w ten sposób stworzyć biznes, który przyniesie Ci satysfakcję i pieniądze.
Na warsztatach dowiesz się:
• Jak przygotować biznesplan, który będzie Twoją mapą do sukcesu;
• Jak odnaleźć swoję Strefę Geniuszu, czyli przestrzeń, w której zbiegają się Twoje zainteresowania, pasje i umiejętności; działając w tej strefie staniesz się prawdziwą królową biznesu i będziesz nie do zatrzymania;
• Jak jak stosować Strategię Błękitnego Oceanu, czyli stworzyć coś tak unikalnego, że nie będziesz mieć konkurencji;
• Jak stworzyć swoją markę osobistą;
• Jak oswoić media społecznościowe;
• Gdzie znaleźć ludzi, którzy kupią od Ciebie wszystko, co tylko im zaproponujesz;
• Jak robić piękne zdjęcia, które otworzą serca i portfele Twoich klientów;
• Jak zaprezentować się za pomocą wspaniałego bio.
A przede wszystkim będziemy uczyć się jak słuchać intuicji, aktywnie manifestować obfitość, koordynować serce z umysłem.
Wszystkie swoje pomysły przetestujesz na grupie potencjalnych klientek – innych uczestniczek Mastermindu. Zyskasz pewność siebie i wiedzą o tym, jak krok po kroku stworzyć własną markę. Wyjedziesz z gotowym biznesplanem i strategią marketingową oraz gotowym tekstem o sobie na stronę internetową, a także z niesamowitymi zdjęciami brandingowymi.
A ponieważ każda królowa zasługuje na luksus, w cenie warsztatów otrzymasz też codzienne sesje jogi i masaż. Ponieważ na to zasługujesz.
Termin: 23–29 czerwca 2024
Miejsce: Ogród Dobrych Myśli, Plajny 10, 14-407 Godkowo- Kaszuby
Ilość miejsc: 10
Cena:
3325 zł do 30 kwietnia 2024
3575 zł po 30 kwietnia 2024
W cenie:
• 5 noclegów
• 3 wegetariańskie posiłki dziennie
• 5 wspólnych porannych sesji kreatywnych
• 4 warsztaty biznesowe
• indywidualna konsultacja biznesowa
• codzienna joga- vinyasa, yin i nidra (na otwartym poziomie uwzględniając osoby początkujące jak i zaawansowane)
• jeden masaż
• profesjonalna brandingowa sesja zdjęciowa
O historii miejsca Ogród Dobrych Myśli w Plajnach:
Ogród Dobrych Myśli to realizacja rodzinnego marzenia.Szukaliśmy po prostu cichego domu na skraju rzeczywistości, gdzie można by było wspólnie robić pierogi i słuchać dobrej muzyki. Takiego z zaskakującym wnętrzem, pasującym do kamionkowych naczyń, zdobionych ręcznie. Ale kiedy moja Mama taki dom znalazła, nie mogliśmy w to uwierzyć. Piękny, podcieniowy, na ziemiach warmińsko-mazurskiej, w pobliżu Żuław Wiślanych. Stary. Wiedzieliśmy, że co najmniej dwustuletni, teraz wiemy, że może mieć na karku prawie trzysta wiosen. Był jak stary druid, który chętnie opowiada swoją historię, czeka tylko dla odpowiednie pytania. Rozebraliśmy nasz dom, wymieniliśmy to, co nie nadawało się już do życia i wymieniliśmy na nowe.
Nie ma jeziora, ale jest staw. Nie ma spa i fitness, jest za to niezwykła historia. Zamiast zapachu nowości w powietrzu unoszą się duchy mennonitów i Olędrów. Gospodyni gra na saksofonie i tańczy flamenco, jej mama przepięknie maluje, a tata dogląda całości. Są tu twórcze fluidy i wielka moc, dzięki której wiekowy dom powrócił w nowej postaci.
Prowadzace:
Monika Broz – Joga/ Warsztaty Biznesowe/ Fotografia
Marta Marecka- Kreatywne Pisanie/ Edycja Tekstu
Transport we własnym zakresie, przed wyjazdem skontaktujemy Cię z innymi uczestniczkami, aby skoordynować transport do Plajn 🙂
Rezerwacje:
Napisz do nas email aby sprawdzić czy są jeszcze miejsca, a jeżeli tak to wpłać bezzwrotny zadatek w wysokości 1000 pln na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114, w tytule przelewu wpisując „Boss Babe Biznes Mastermind ”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to koniecznie daj znać przy zapisie.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłata nie jest zwracana, natomiast miejsce można przekazać innej osobie.
O prowadzących:
Monika Broz
Monika jest współwłaścicielką szkoły Joga Centrum, której przewodniczy z wielką wdzięcznością i oddaniem i gdzie też prowadzi cotygodniowe zajęcia vinyasy jogi oraz yin jogi.
Jej dharma, prawo moralne, któremu stara się być wierna, to służenie innym, poprzez kreowanie dla nich bezpiecznej, pełnej zrozumienia, wsparcia i inspiracji przestrzeni. Wierzy, że praca z ciałem w takich warunkach pozwala odpocząć, uwolnić się od napięć, oczyścić się i w rezultacie wykorzystać w pełni swój potencjał, nie tylko na macie, ale i poza nią. Ogromną radość i satysfakcję przynosi jej pomoc kobietom w procesie szukania siebie, w praktyce self love, celebrowania ciała i stawania się świadomą swojej siły i kobiecości boginią. Zajęcia Moniki są doświadczeniem samym w sobie, gdzie nacisk kładziony jest na oddech, równoważenie oraz zabawę i gdzie przestrzeń wypełnia zapach olejków eterycznych i dźwięki muzyki. Praktyka obejmuje ciało i ducha, by osiągnąć wewnętrzny spokój, błogość, harmonię i zadowolenie.
Monika jest również fotografką portretową oraz biznesową wspierającą przedsiębiorcze kobiety z całego świata w procesie tworzenia ich osobistej marki. Po ukończeniu studiów w Nowojorskiej School of Visual Arts w 2003 roku Monika nieustannie pracuje z klientkami na całym świecie. Jej prace publikowane były w największych magazynach jak Cosmopolitan, Forbes czy Washington Post. Po 25 latach za Oceanem w 2017 roku powróciła do Krakowa, gdzie obecnie mieszka.
Marta Marecka
Lubię konkret i chcę dawać konkretne rozwiązania. Moją misją jest zachęcić ludzi do pisania: użytkowo i kreatywnie, dla akademii, dla biznesu, dla zabawy, dla siebie. Chcę pokazać, jak pisać dobrze i z przyjemnością. Z wykształcenia jestem anglistką i doktorem językoznawstwa – mam duże doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów naukowych po polsku i angielsku. Z natury jestem nerdem – zapytaj mnie o teorię i technikę pisania, a nie zamknę się przez godzinę. Z powołania jestem pisarką – kiedy piszę, jestem najbardziej sobą. Wszystko, co wiem o pisaniu, przetestowałam na sobie. Jestem nieustraszonym eksperymentatorem. Piszę w nocy i nad ranem, piszę na przerwach w pracy i biorę udział w ekstremalnych maratonach pisarskich. Jestem ekspertką od pisania akademickiego z długoletnim doświadczeniem i ponad dwudziestoma publikacjami na koncie. Od 2019 roku prowadzę warsztaty pisarskie – zarówno literackie, jak i akademickie. Współpracuję z pisarzami, prowadzę konsultacje pisarskie – zarówno dla osób piszących teksty akademickie, jak i prozę, piszę recenzje redaktorskie, redaguję teksty, prowadzę Szkołę Pisanie Powieści Marii Kuli.

Podobne wydarzenia

 URBAN JOGA FESTIVAL - by Joga Centrum & Bliss House  ~EN below~ las | miasto | praktyka Joga oznacza łączyć - Urban Joga Festiwal łączy ze sobą dobrodziejstwa miasta i urokliwość lasu, niepodobny do żadnego innego wydarzenia, zaprasza Was do pogłębiania swojej praktyki, wyciszenia umysłu i odnalezienia harmonii w codzienności życia, która każdego dnia tak …

Czas wyjąć z szuflady tę niedokończoną książkę. Czas przestać traktować swoje pisanie jak fanaberię. Czas przestać się bać, że nie dasz rady. Jeśli kochasz pisać i robisz to regularnie, ale nadal nie uważasz swojej twórczości za priorytet... Jeśli zaliczasz kolejne warsztaty pisarskie, ale nadal nie masz odwagi wysłać swojej książki do wydawcy albo zdecydować... Jeśli …

Na warsztacie dowiesz się co możesz zrobić, aby uśmierzyć bóle głowy - migreny, napięciowe bóle głowy, szyi oraz karku, bóle głowy związane z alergiami, bruksizmem, spowodowane noszeniem aparatów ortodontycznych, a także bóle głowy innego pochodzenia wynikające m.in z siedzącego trybu życia, stresu. Wyjdziesz do domu z wiedzą, która pozwoli Ci uśmierzyć ból lub go ograniczyć …

Być może jesteś doświadczonym nauczycielem jogi, który chce włączyć yin jogę i joga nidrę do swojej oferty zajęć. Być może jesteś początkującym nauczycielem, który pragnie poznać nowe style jogi? A może od dawna praktykujesz yin jogę i czujesz, że chcesz dowiedzieć się o niej więcej? A może po prostu chcesz nauczyć się jak zwolnić, odpocząć …

Usłysz wołanie, wolna Kobieto i przyjdź do kręgu. Usłysz wołanie wewnętrznej Wiedzącej, Przewodniczki, Boginii i zasiądź w kręgu swych Sióstr. Staw się pośród innych Kobiet, których serca, tak jak Twoje, potrzebują poczuć siostrzaną przestrzeń. Bezpieczną przestrzeń dzielenia się życiem, jego cieniem i światłem. Tym, co boli i tym, co cieszy. Zasiądź w Kręgu Mocy, by …

Join our community

Join us!

en_GBEN