Vinyasa Flow

Bardziej dynamiczna forma jogi, w której płynnie przechodzimy z jednej pozycji w kolejną, a każdy ruch połączony jest z oddechem. Zajęcia są nieco bardziej wymagające pod kątem wysiłku fizycznego, dzięki czemu skutecznie poprawiają kondycję fizyczną. Vinyasa Flow uczy jak wykorzystać oddech, żeby ruch stał się płynny, a jednocześnie umysł był skoncentrowany. Na zajęciach jest czas na eksperymentowanie i rozpracowywanie krok po kroku bardziej wymagających pozycji, co pozwala pogłębiać świadomą praktykę, a tym samym czuć i doświadczać więcej. Vinyasa Flow wzmacnia i rozciąga mięśnie, poprawia przemianę materii, rozgrzewa i pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu oraz jednocześnie pomaga osiągnąć wewnętrzną równowagę, lekkość i energię. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy poprzez regularną praktykę chcą pracować nad kontrolą oddechu, pogłębiać koncentrację, rozwijać swój fizyczny i psychiczny potencjał.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL