Good morning Joga

Siódma rano. Świat o tej porze jeszcze nie zdążył na dobre się obudzić i zakłócić Twojej naturalnej ciszy. Twój umysł o poranku jest natualnie spokojny. Good morning joga pozwoli Ci przedłużyć tę błogość i naturalny spokój chwili, pozwalając Ci wyciągnąć z nich to, co w Tobie najcenniejsze. Pozwól pochłonąć się w sobie, obcować ze swoim ciałem, duszą i umysłem, by jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącego, pełnego obowiązków dnia. Zapraszam Cię na praktykę jogi, podczas której rozruszasz poranne sztywności w ciele i rozbudzisz swoje ciało, by jeszcze lepiej cieszyć się nowym dniem. Podczas delikatnej vinyasy skoncentrujesz się na wewnętrzych odczuciach, pozwolisz sobie na naturalne flow i otrzymasz dawkę energii, której nie znajdziesz w filiżance kawy

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL