Feel Good Flow

Początek dnia- Rozpocznij go ze spokojnym umysłem i silnym ciałem dzięki, skoncentrowanemu na oddechu porannemu przepływowi. Obudź swoje ciało i umysł, otwórz się na nowe horyzonty, ukształtuj swój dzień w piękny sposób dzięki tej energicznej porannej praktyce. Z dużą dawką miłości, w harmonii ze swoim ciałem. To praktyka, która odpręża, zwiększa produktywność i poprawia koncentrację. Pozwala się otworzyć, zredukować stres zarówno w umyśle, jak i w ciele, i zachęca do znalezienia tego, co jest dobre.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL