Zajęcia Online

Wszystkie zajęcia online znajdziesz w naszym grafiku, są one oznaczone kolorem niebieskim, możesz też użyć filtrów i wybrać lokalizację “online” wtedy pojawią Ci się wszystkie zajęcia online. Nasze zajęcia online prowadzone są online na żywo i nie ma możliwości ich późniejszego odtworzenia – nie nagrywamy spotkań.
Grafik: https://jogacentrum.org/grafik/obie-lokalizacje/

Platforma

Zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom, więc jeśli chcesz skorzystać z zajęć i nie masz tam jeszcze konta, to możesz je bezpłatnie założyć w dowolnym momencie.

Dołączenie do zajęć

Możesz dołączyć do zajęć na dwa sposoby:

  1.  Poprzez link, który wysyłany jest od nas automatycznie przed zajęciami. Czasami się zdarza, że linki nie dochodzą na czas (niestety nie mamy na to wpływu) lub wpadają do SPAMu.
  2. Możesz zalogować się na konto u nas i przy zajęciach na których masz zarezerwowane miejsce pojawi się przycisk “oglądaj”. Wystarczy że klikniesz w ten przycisk chwilę przed zajęciami i automatycznie uruchomi Ci się transmisja z zajęć. Rekomendujemy ten sposób dołączania do zajęć.

Zapis na zajęcia

Na zajęcia o godzinie 7:00 prowadzimy zapisy do godziny 21, dnia wcześniejszego i wtedy też rozsyłamy linki do porannych zajęć. Na pozostałe zajęcia online prowadzimy zapisy do maksymalnie godziny przed zajęciami. By mieć pewność zapisu wysyłaj nam swoje zgłoszenie, jak najszybciej. Jeśli wyślesz swoje zgłoszenie później, możesz nie zostać zapisany na czas. Prowadzimy wyłącznie mailowe zapisy na zajęcia: kontakt@jogacentrum.org

Kody do kart MultiSport

Kody dla kart MultiSport są ważne tylko w dniu ich wygenerowania. Jeśli chcesz dołączyć do zajęć z kartą MultiSport wyślij nam swój kod oraz nazwę zajęć do których chcesz dołączyć tego dnia.
Uwaga!
Nie prowadzimy zapisów z kodami MultiSport z wyprzedzeniem.

Jak zapisać się na zajęcia z kartą MultiSport?

  1. Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!
  2. Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport, adres e-mail i nadasz unikatowe hasło.
  3. Po zalogowaniu kliknij „generuj kod”.
  4. Otrzymany kod prześlij do nas mailowo na adres: kontakt@jogacentrum.org wraz z informacją w których zajęciach tego dnia chcesz wziąć udział.
  5. W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas instrukcję dostępu do organizowanych przez nas zajęć online.

Kody są jednorazowe tj. jeden kod = jedne zajęcia i ważne TYLKO w dniu wygenerowania.

 


Post Your Thoughts

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.