Wakacje z Jogą w Siódmym Lesie (koło Kazimierza Dolnego)

Pojedz z nami na wakacje z jogą do Siódmego Lasu- niezwykłej przestrzeni zagubionej wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, pełnego lasów, wąwozów, pól wypełnionych aromatem dzikich ziół.

Odpocznij od miejskiego zgiełku, zrelaksuj się w magicznej przestrzeni- w towarzystwie niezwykłych osób z całej Polski i zagranicy. Delektuj się pysznym, sezonowym, wegetariańskim jedzeniem stworzonym z ekologicznych produktów najwyższej jakości.

Warsztaty poprowadzi: Monika Broz i Anna Lesniak.

Wyjazd jest skierowany do osób które praktykują, bądź chcą rozpocząć praktykę jogi – po polsku i po angielsku, 2 x dziennie.

Sam dom jest zbudowany z naturalnych surowców- kamienia, drewna, kamienia, cegły. W pokojach antyczne meble, a pościel wykończona koronką domowej roboty. W łazienkach Prowansalskie kosmetyki L’Occitane.

Nieopodal Siódmego lasu jest Kazimierz Dolny nad Wisłą, Nałęczów (uzdrowisko i tu jest produkowana woda Nałęczowianka), Puławy i Pałac Czartoryskich, stadnina koni w Kebie oraz Lublin, z przepiękna starówka. Będziemy organizować wypady do tych ciekawych miejsc!

Program:
Joga po polsku i po angielsku 2 x dziennie. Poranne sesje będą praktyką Yoga Flow, a popołudniu zajęcia warsztatowe. Wieczorami goście specjalni, ceremonia Kakao i inne niespodzianki.

Dla kogo:
Dla każdego kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju, ciszy i relaksu. Dla tych którzy chcą aktywnie spędzić czas, pracując ze swoim ciałem i umysłem.

Kiedy:
Od 6 do 12 lipca 2019 roku

Kto prowadzi?
Monika Broz, która przez ostatnie 15 lat praktykowała jogę w wielu studiach w USA. W 2016 roku otrzymała certyfikat w styluHatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) od Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Jest nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance i po 25 latach za oceanem, mieszka na stałe w Krakowie. Jest współwłaścicielką studia Joga Centrum w Krakowie.

Anna Lesniak nadal mieszka w Nowym Jorku i od ponad 10 lat prowadzi i uczy jogi w Daya Yoga. Przyjeżdża do nas specjalnie aby prowadzić zajęcia w Siódmym Lesie. Jest współwłaścicielką Joga Centrum i właścicielką Guatemala Retreat.

Za ile:
Do 15 maja 1399 zł
Po 15 maja 1500 zł

Transport:
We własnym zakresie – pomożemy skoordynować transport. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

Wyżywienie:
Detoks warzywno- owocowy oczyszczający organizm z toksyn lub kuchnia wegetariańska składająca się w 100% z własnych wyrobów. Chleb na zakwasie, domowe konfitury, pasztety, pierogi, desery, itd.

Pokoje:
4 pokoje 2 osobowe
1 pokój 4 osobowy
1 pokój 1 osobowy
2 pokoje z łóżkiem małżeńskim

Uwaga! Oferujemy tylko 14 miejsc. Dostępne są pokoje 1 i 2 osobowe oraz pokój 3- i 4-osobowy. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie 536 909 707 lub mailowo kontakt@jogacentrum.org

Zadatki:
Bezzwrotne zadatki w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Siódmy Las”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.


Post Your Thoughts

Join event