Poradnik dla nowych klientów

Zapisy

Zapisy prowadzimy na wszystkie zajęcia stacjonarne, zajęcia online oraz na wszystkie kursy i warsztaty. Zapisywać można się przez nasz grafik na stronie https://jogacentrum.org/grafik/obie-lokalizacje/ oraz mailowo: kontakt@jogacentrum.org

Co ze sobą zabrać?

Wygodny strój, który nie będzie krępował Twoich ruchów. Ćwiczymy i poruszamy się po szkole boso, więc obuwie zamienne nie będzie potrzebne. Jeśli chcesz wziąć prysznic po zajęciach, to zabierz ze sobą ręcznik.

Sprzęt

Cały niezbędny do ćwiczeń sprzęt mamy na miejscu i można z niego korzystać zgodnie z zaleceniami prowadzącego. Jeśli masz swoją matę, to koniecznie weź ją ze sobą. Koce, maty, paski, klocki, wałki są na salach. Na salach dostępne są płyny do dezynfekcji.

Płatność

W naszych lokalizacjach nie posiadamy terminala, więc przyjmujemy płatności wyłącznie gotówką.

Karnety

Akceptujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Senior, OK System i oczywiście nasze karnety. Rodzaje karnetów wraz z aktualnie obowiązującym cennikiem znajdziesz tutaj.

Pamiętaj!

Nie przedłużamy ważności karnetów. Niewykorzystane wejścia nie sumują się i nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Pierwsza wizyta

  1. Tylko za pierwszym razem poprosimy Cię o wypełnienie szybkiego kwestionariusza w którym prosimy Cię o podanie swojego imienia i nazwiska, telefonu oraz adresu e-mail.
  2. Każdorazowo przed zajęciami należy zgłosić swoją obecność na recepcji.
  3. Odzież wierzchnią pozostawiamy na wieszakach przy recepcji.
  4. Obuwie zostawiamy w szafkach przy recepcji.
  5. Zajęcia odbywają się na dwóch salach: górna i dolna.
  6. Obie szatanie (męska i damska) znajdują się na pierwszym piętrze. W każdej szatni jest prysznic.

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.