RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Joga Centrum z siedzibą w  31-144 Kraków przy ul. Biskupia 18. Poniżej

znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi (wskazujemy podstawę do przetwarzania danych).

1. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych kontakt@jogacentrum.org

2. Przedstawicielem Administratora jest Monika Broz, 536 707 909, monika@jogacentrum.org

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu rejestracji na zajęcia i warsztaty oraz przesyłania newslettera z nowościami ze studia na podstawie ________________________(wskazujemy konkretną podstawę z RODO lub/i prawnie uzasadniony interes administratora podając jego postać).

4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nieograniczony

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą usunięte.

6. Podanie danych jest dobrowolnie.

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.