Nowości

Dla Twojego komfortu ograniczyliśmy ilość miejsc na salach lecz jednocześnie pozostawiłyśmy zajęcia online. Zajęć online jest mniej niż do tej pory lecz w zamian przenosimy się w plener! Tak! Niebawem przedstawimy wszystkie szczegóły naszych zajęć na zewnątrz.

Razem z ograniczeniem miejsc wprowadzamy kilka zmian, które mamy nadzieję, że Ci się spodobają.

Przygotowujemy dla Ciebie również niezwykle warsztaty: jogi kundalini, tańca, dzień otwarty i wiele, wiele innych.

GRAFIK

Grafik wszystkich naszych zajęć tych stacjonarnych w naszych siedzibach, online i plenerowych znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy że zmienisz zakres dat aby zobaczyć wybrany przez Ciebie tydzień.

ODMRAŻANIE KARNETÓW
W związku z tym, że już od 8 czerwca powracamy do prowadzenia zajęć stacjonarnych, to odmrażamy wszystkie karnety, które z niem 14 marca zostały zamrożone. Wydłużamy czas ich ważności o 21 dni. Pamiętaj, że karnety na zajęcia stacjonarne możesz wykorzystywać również na zajęcia plenerowe oraz online.

ZAPISY I ANULOWANIE REZERWACJI

Wchodząc w nasz grafik zobaczysz teraz w jednym miejscu plan wszystkich zajęć niezależnie od lokalizacji. W związku z tym sprawdzaj lokalizację zajęć na które się zapisujesz (Bronowice, Biskupia, Online, Plener).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia stacjonarne zalecamy rezerwowanie miejsc z wyprzedzeniem. Możesz się zapisywać na 14 dni do przodu. Swoją rezerwację możesz anulować do 2 godzin przed zajęciami. W przypadku nieodwołania rezerwacji wejście nie zostanie zwrócone na poczet karnetu lub z wpłaconej kaucji zostanie pobrane 15 zł.

KAUCJE MULTISPORT, OK SYSTEM I KARNET OPEN

Wprowadzamy kaucje dla kart MultiSport, OK System oraz karnetów OPEN, ponieważ wiele osób mimo zarezerwowanego miejsca na sali nie przychodziło i nie odwoływało swojej rezerwacji z wyprzedzeniem, a co za tym idzie miejsce zostawało puste i nikt inny nie mógł skorzystać z zajęć.

Kaucja wynosi 45 zł. Za każdą nieodwołaną rezerwację z tejże kaucji będziemy pobierać 15 zł. Co oznacza że 3 razy można nie odwołać swojej rezerwacji. Po tym czasie trzeba „doładować” swoje konto aby powróciła możliwość rezerwacji miejsc na zajęciach.

Kaucje prosimy wpłacać na: numer konta: Joga Centrum 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule wpisując „kaucja”. Prosimy przesyłać potwierdzenia wpłat na adres: kontakt@jogacentrum.org

AKTUALIZACJA DANYCH

Po każdej nieodwołanej rezerwacji będziesz dostawać od nas wiadomość SMS przypominającą o pobraniu kaucji lub pobranym wejściu. W związku z tym prosimy o aktualizację swoich podstawowych danych w Fitssey. Usprawni to naszą komunikację.


Categories: Aktualności

Post Your Thoughts

Join event