Mysore – praktyka własna, otwarte godziny!

Oto zapraszamy na coś bardzo specjalnego i wyjątkowego w Krakowie!

Od czerwca we wtorki i piątki zapraszamy na praktykę własną pod okiem nauczyciela. Przychodzisz kiedy chcesz po godzinie 7:00 (rano), kończysz praktykę przed godziną 10:00 (rano). Nauczyciel będzie w pobliżu w razie potrzeby.

Mysore to nazwa miasta w Indiach skąd wywodzi się Ashtanga Vinyasa Yoga i jej tradycyjny sposób nauczania. Czyli uczeń indywidualnie, w swoim tempie wykonuje sekwencję, a nauczyciel pomaga i daje wskazówki jeśli są potrzebne. Tradycyjnie uczeń praktykował całą serię do momentu do którego znał sekwencję, następnie jedna nowa pozycja była wprowadzana i uczeń  wykonywał tak długo aż ją opanował, również na kolejnych zajęciach jeśli trzeba było. Dopiero po opanowaniu wszystkich wcześniejszych pozycji mógł poznać kolejne. Nasze podejście, nieco bardziej tolerancyjne 😉 zakłada że możesz potrzebować wskazówek lub fizycznej pomocy w różnych momentach wykonywania swojej sekwencji i praktykujesz całą sekwencję.

Otwarte godziny pozwolą Ci dostosować czas praktyki do twojego rytmu dnia, jeśli masz mniej czasu możesz zaplanować praktykę wcześniej lub krótszą, jeśli zdarzyło Ci się troszkę zaspać, możesz przyjść później, byle skończyć przed 10.00.  Możesz praktykować swoją sekwencję, niekoniecznie dynamiczną Ashtanga Vinyasa Jogę, to może być również sekwencja Sivanandy lub twoja własna, o ile ją pamiętasz ;). Sala, nauczyciel i energia wspólnej praktyki (i kartki ze ściągą do I serii 😉 ) będzie na ciebie czekać!

Ze względu na charakter zajęć – praktyka własna, nauczyciel może nie będzie towarzyszyć Ci w całej twojej sekwencji, ale jeśli zajdzie taka potrzeba możesz liczyć na indywidualne wskazówki i pomoc, co na normalnych prowadzonych zajęciach jest dość ograniczone.

Zajęcia w ramach normalnych karnetów, również  MultiSport plus i OK system.

Na początek we wtorki zajęcia prowadzi Mirek, w piątki Ola.

A kilka ciekawych słów o praktyce Mysore możesz znaleźć tu:
why-mysore-style-practice-is-so-darn-special
Zapraszamy!

Joga Centrum


Post Your Thoughts

Join event