Masaż Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui wywodzi się z Hawajów. Masaż jest nierozłącznym elementem kultury Hawajczyków i był przekazywany z pokolenia na pokolenie. Lomi Lomi nui jest to świątynny masaż który nabierał formę rytuału przeznaczonego na wyjątkowe okazje, które miały przygotować ciało i umysł do zmian, podjęcia poważnych decyzji oraz do przejścia na nowy etap życia.

Poprzez przyjemny dotyk ciało może się odprężyć i energia może swobodnie płynąć. Poprzez masaż możemy wejść głębiej w nas i usłyszeć lepiej potrzeby naszej duszy.
Ma właściwości oczyszczające nie tylko na poziomie fizycznym ale także komórkowym. W ciele zapisują się wszystkie nasze doświadczenia, te miłe oraz te negatywne, które zapisały się w formie napięć w ciele i wpływają na ogólny stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

Przez masaż można “przepracować” sytuacje które ciążą nas i uwolnić z nich ciało. W warunkach pełnych akceptacji, szacunku i miłości nasza całość może wrócić do harmonii i swobodnego przepływu energii.

Ważnym elementem tego rytuału jest sformułowanie naszych intencji. Warto przed sesją zastanowić się co tak naprawdę pragniemy w naszym życiu. Rozluźnione ciało pozwoli aby ziarna naszych intencji zasiadły się głęboko w nas i wzmocniły ich siłę.
 
Wyjątkową cechą tego masażu jest, to że poprzez dotyk nawiązuje się rozmowa pomiędzy osobą masującą i masowaną w otoczeniu bezpiecznym i pełnym szacunku.
Z poziomu fizycznego jest to masaż relaksujący i odprężający. Ruchy są płynne i długie wykonywane są głównie przedramionami na całym ciele, oprócz miejsc intymnych, które są zakryte ręcznikiem.
Jak się przygotować do sesji:
  • Nie jedz jakieś 3 godziny przed sesją
  • Na miejscu dostaniesz ręcznik, którym wszystkie miejsca intymne zostaną zakryte. Przed masażem, lub w trakcie możesz zdecydować się czy piersi są odkryte czy zakryte. Masowane są miejsca dookoła – nie bezpośrednio.
  • Przed spotkaniem, warto znaleźć chwilę na wyciszenie się i ustalenie własnych intencji, które po masażu będą owocować.
  • Na sesję trzeba doliczyć po 15 minut przed i po aby przygotować się na masaż i dojść do siebie po nim.
  • Masaż odbywa się z olejkami, więc warto mieć ubrania których nie będzie ci szkoda jeśli troszkę się poplamią, albo możesz wziąć prysznic w studiu.
  • Przed i po sesji warto pić dużo wody. Organizm mocno się oczyszcza i można w taki sposób mu pomóc.
 
Cennik: 
75 minut masażu+ 30 minut relaksu- 250 zł
90 minut masażu +30 minut relaksu- 300 zł
masaż na 4 ręce 75 minut + 15 minut relaksu- 350 zł
 
Jeśli chcesz zapisać się na masaż, napisz do nas na: kontakt@jogacentrum.org
 
Masaż wykonuje: Iza Aktypi
Joginka, artystka, która studiuje na krakowskiej ASP konserwacje dzieła sztuki. Skryta, skromna i bardzo wrażliwa dziewczyna, która przy bliższym poznaniu pokazuje swoje prawdziwe piękno i przebojowość. Uwielbia tworzyć sztukę, fotografować oraz szyć! Izabela, z pochodzenia pół-polka, pół-greczynka, podróżująca miedzy Grecją a Polską. Zakochała się w joga Vinyasa, pod błękitnym niebem i prażącymi promieniami słońca w odległych dla nas Atenach. Swoją praktykę i naukę kontuje już 8 lat, Dynamiczna praktyka jogi Vinyasa cały czas ją fascynuje i zachwyca wspaniałymi efektami – zarówno dla ciała jak i dla ducha oraz pomaga w rozwijaniu pasji artystycznej. Jej sposób uczenia innych, jest przesycony słońcem, ciepłem oraz szczerym uśmiechem!

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.