Masaż Lomi Lomi Nui na cztery ręce

Masaż Lomi Lomi Nui jest jednym z najstarszych na świecie rytuałów celebrujących powrót do naturalnego stanu błogości. Pełne gracji, płynne ruchy, wywodzące się z hawajskich tańców hula dają efekt nieopisanej przyjemności. Lomi Lomi Nui przywraca naturalny stan ciała i duszy, umożliwiając powrót do harmonii, spokoju i zadowolenia. Uznawany jest za jeden z najcudowniejszych masaży świata i nazwany masażem „kochających rąk”.

W zabiegu Lomi Lomi nui na “cztery ręce” dołącza para “kochających rąk” Basi! Osoba masowana otrzymuje płynny ruch masażu od dwóch osób jednocześnie. Pozwala to na objęcie dotykiem większego obszaru Twojego ciała w tym samym czasie, co niesamowicie potęguje doznania – stymuluje i koi układ nerwowy, rozpuszczając napięcia w ciele i umyśle.

Jaka jest nasza wspólna historia?

Poznałyśmy się na kursie Lomi Lomi Nui – i od razu zaiskrzyło!

Z pozoru dwie przeciwstawne energie – spokój i łagodność Basi oraz żywotność i energia Izabeli- idealnie komponują się we wspólnym „tańcu”, jakim jest Lomi Lomi, dając zupełnie nową jakość. Jakości te wzajemnie się uzupełniają w trakcie masażu, co jest odczuwalne w ciele osoby masowanej, pozostawiając uczucie harmonii i relaksu

Cennik:

350 zł za 75 minut masażu + 15 minut relaksu

Jeśli chcesz zapisać się na masaż, napisz do nas na: kontakt@jogacentrum.org
 
Masaż wykonuje: Iza Aktypi
Joginka, artystka, która studiuje na krakowskiej ASP konserwacje dzieła sztuki. Skryta, skromna i bardzo wrażliwa dziewczyna, która przy bliższym poznaniu pokazuje swoje prawdziwe piękno i przebojowość. Uwielbia tworzyć sztukę, fotografować oraz szyć! Izabela, z pochodzenia pół-polka, pół-greczynka, podróżująca miedzy Grecją a Polską. Zakochała się w joga Vinyasa, pod błękitnym niebem i prażącymi promieniami słońca w odległych dla nas Atenach. Swoją praktykę i naukę kontuje już 8 lat, Dynamiczna praktyka jogi Vinyasa cały czas ją fascynuje i zachwyca wspaniałymi efektami – zarówno dla ciała jak i dla ducha oraz pomaga w rozwijaniu pasji artystycznej. Jej sposób uczenia innych, jest przesycony słońcem, ciepłem oraz szczerym uśmiechem!

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.