Masaż Lomi Lomi Nui dla kobiet w ciąży

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. W tym czasie przyszła mama musi bardziej dbać zarówno o zdrowie fizyczne, jak i równowagę emocjonalną. Oba elementy mogą wpłynąć na rozwój dziecka. Najlepszą formą przygotowania kobiety do przejścia przez ten wyjątkowy okres jest nauka technik relaksacji, do których zalicza się również masaż.

Lomi Lomi nui otacza opieką przyszłą mamę – na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Masaż ten jest wykonywany jako naturalna forma uzdrawiania, w duchu ALOHA czyli z miłością, czułością, pełną akceptacją, bez oceniania i osądzania, z szacunkiem do osoby masowanej. Masaż ten charakteryzuje się wyjątkową delikatnością i troską o zdrowie mamy i maluszka. Lomi Lomi Nui to rytuał, który wykonuje się w intencji i przygotowuje osobę masowaną na nowy etap życia. Jest to niezwykłe spotkanie, podczas którego dochodzi do nawiązania i pogłębienia kontaktu ze swoim maleństwem, akceptacji swojego niezwykłego stanu, poczucia siły swojej kobiecości.

Masaż wykonywany jest na kobiecie leżącej na boku, w pozycji zbliżonej do embrionalnej. Boczne ułożenie ułatwia dostęp do tylnych partii ciała. Dotyk brzucha jest istotną częścią masażu ciążowego, pozwala na łagodne masowanie dziecka w łonie matki i fizycznie wzmaga odczucie połączenia między kobietą i jej dzieckiem. 

Najważniejsze korzyści:

 • zwiększenie świadomości czucia ciała – niezbędnego w czasie porodu
 • poprawa umiejętności relaksowania się i rozluźniania
 • pogłębienie więzi między matką a dzieckiem
 • poprawa samopoczucia, uspokajanie, dodanie sił witalnych
 • zmniejszenie poziomu stresu
 • ulga w bólu
 • poprawa metabolizmu
 • wzmocnienie układu odpornościowego
 • zwiększenie przepływu krwi i limfy
 • zmniejszenie obrzęków
 • poprawa oddychania skórnego
 • poprawa sprężystości skóry

Do masażu używane są naturalne olejki, bezpieczne dla kobiet w ciąży

Masaż dla ciężarnych może się odbić od 4 do 7 m-ca ciąży. Wymagana jest zgoda od lekarza prowadzącego.

Cennik:

60 minut – 200 zł

Jeśli chcesz zapisać się na masaż, napisz do nas na: kontakt@jogacentrum.org
 
Masaż wykonuje: Iza Aktypi
Joginka, artystka, która studiuje na krakowskiej ASP konserwacje dzieła sztuki. Skryta, skromna i bardzo wrażliwa dziewczyna, która przy bliższym poznaniu pokazuje swoje prawdziwe piękno i przebojowość. Uwielbia tworzyć sztukę, fotografować oraz szyć! Izabela, z pochodzenia pół-polka, pół-greczynka, podróżująca miedzy Grecją a Polską. Zakochała się w joga Vinyasa, pod błękitnym niebem i prażącymi promieniami słońca w odległych dla nas Atenach. Swoją praktykę i naukę kontuje już 8 lat, Dynamiczna praktyka jogi Vinyasa cały czas ją fascynuje i zachwyca wspaniałymi efektami – zarówno dla ciała jak i dla ducha oraz pomaga w rozwijaniu pasji artystycznej. Jej sposób uczenia innych, jest przesycony słońcem, ciepłem oraz szczerym uśmiechem!

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.