Kaucje dla MultiSport, OK System i karnetów Open

KAUCJE MULTISPORT, OK SYSTEM I KARNET OPEN

Wprowadzamy kaucje dla kart MultiSport, OK System oraz karnetów OPEN, ponieważ wiele osób mimo zarezerwowanego miejsca na sali nie przychodziło i nie odwoływało swojej rezerwacji z wyprzedzeniem, a co za tym idzie miejsce zostawało puste i nikt inny nie mógł skorzystać z zajęć.

Kaucja wynosi 45 zł. Za każdą nieodwołaną rezerwację z tejże kaucji będziemy pobierać 15 zł. Co oznacza że 3 razy można nie odwołać swojej rezerwacji. Po tym czasie trzeba „doładować” swoje konto aby powróciła możliwość rezerwacji miejsc na zajęciach.

Kaucje prosimy wpłacać na: numer konta: Joga Centrum 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule wpisując „kaucja”. Prosimy przesyłać potwierdzenia wpłat na adres: kontakt@jogacentrum.org

Po przesłaniu potwierdzenia wpłaty dodamy do Twojego konta kartę MultiSport i będziesz się mógł samodzielnie zapisywać na zajęcia stacjonarne. Na zajęcia online nadal obowiązuje stary zapis: musisz wysłać do nas wygenerowany kod oraz nazwę zajęć w których chcesz wziąć udział.

UWAGA!
Bez wpłaty kaucji nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach!

ZAPISY I ANULOWANIE REZERWACJI

Wchodząc w nasz grafik zobaczysz teraz w jednym miejscu plan wszystkich zajęć niezależnie od lokalizacji. W związku z tym sprawdzaj lokalizację zajęć na które się zapisujesz (Bronowice, Biskupia, Online, Plener).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia stacjonarne zalecamy rezerwowanie miejsc z wyprzedzeniem. Możesz się zapisywać na 14 dni do przodu. Swoją rezerwację możesz anulować do 2 godzin przed zajęciami. W przypadku nieodwołania rezerwacji wejście nie zostanie zwrócone na poczet karnetu lub z wpłaconej kaucji zostanie pobrane 15 zł.

ZWROT KAUCJI
Kaucja jest zwracana jeśli zrezygnujesz z zajęć u nas lub zrezygnujesz ze swojej karty MultiSport. Pozostała kwota kaucji zostanie zwrócona w ten sam sposób w jaki została wpłacona (przelew- przelewem, gotówka- gotówką).


Categories: Aktualności

Post Your Thoughts

Join event