Karta MultiSport i OK System

(for English, scroll down)


KAUCJE MULTISPORT, OK SYSTEM

Wprowadzamy kaucje dla kart MultiSport, OK System, ponieważ wiele osób mimo zarezerwowanego miejsca na sali nie przychodziło i nie odwoływało swojej rezerwacji z wyprzedzeniem, a co za tym idzie miejsce zostawało puste i nikt inny nie mógł skorzystać z zajęć.

Kaucja wynosi 45 zł. Za każdą nieodwołaną rezerwację z tejże kaucji będziemy pobierać 15 zł. Co oznacza że 3 razy można nie odwołać swojej rezerwacji. Po tym czasie trzeba „doładować” swoje konto aby powróciła możliwość rezerwacji miejsc na zajęciach.

Kaucje prosimy wpłacać na: numer konta: Joga Centrum 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule wpisując „kaucja”. Prosimy przesyłać potwierdzenia wpłat na adres: kontakt@jogacentrum.org

Po przesłaniu potwierdzenia wpłaty dodamy do Twojego konta kartę MultiSport i będziesz się mógł samodzielnie zapisywać na zajęcia stacjonarne. Na zajęcia online nadal obowiązuje stary zapis: musisz wysłać do nas wygenerowany kod oraz nazwę zajęć w których chcesz wziąć udział.

UWAGA!
Bez wpłaty kaucji nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach!

ZAPISY I ANULOWANIE REZERWACJI

Wchodząc w nasz grafik zobaczysz teraz w jednym miejscu plan wszystkich zajęć niezależnie od lokalizacji. W związku z tym sprawdzaj lokalizację zajęć na które się zapisujesz (Bronowice, Biskupia, Online, Plener).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia stacjonarne zalecamy rezerwowanie miejsc z wyprzedzeniem. Możesz się zapisywać na 14 dni do przodu. Swoją rezerwację możesz anulować do 12 godzin przed zajęciami poranne zajęcia i 7 godzin przed popołudniowe zajęcia. W przypadku nieodwołania rezerwacji wejście nie zostanie zwrócone na poczet karnetu lub z wpłaconej kaucji zostanie pobrane 15 zł.

ZWROT KAUCJI
Kaucja jest zwracana jeśli zrezygnujesz z zajęć u nas lub zrezygnujesz ze swojej karty MultiSport. Pozostała kwota kaucji zostanie zwrócona w ten sam sposób w jaki została wpłacona (przelew- przelewem, gotówka- gotówką).

ZAJĘCIA ONLINE Z KARTĄ MULTISPORT
Akceptujemy kartę MultiSport na zajęcia online, instrukcja jak dołączyć i wygenerować kod do zajęć znajduje się tutaj: https://jogacentrum.org/zajecia-online-karta-multisport/

[ENG]

Multisport Deposit, OK System
Using the MultiSport Card or the OK System for stationary (in studio) classes at our locations.
You can sign up for all of our classes at both locations, classes outdoors (in the summer) and online classes using the link below. Please pay attention to the location of your chosen class- Biskupia, Bronowice or online (or outdoors). The location is specified next to the name of each class.
LINK:  https://jogacentrum.org/grafik/obie-lokalizacje/
To be able to reserve/ sign up for stationary (in studio) classes at each of our locations via our scheduling software, you must pay 45 zł deposit (‘ Kaucja’), that will be held on our account.
This deposit is an equivalent of 3 reservations, where the student does not show up for the reserved spot.
You can reserve the spot in the class for 14 days ahead.
This deposit is refundable; if you don’t wish to make any more reservations using the MultiSport card, the balance of money (your deposit) will be returned to you.
You can pay your deposit via bank transfer:
Recipient: Joga Centrum 
Bank account #: 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114
IMPORTANT: Please write ‘Kaucja’ in the subject, and send us the confirmation of this transfer to kontakt@jogacentrum.org
The instructions on how to sign up for ONLINE CLASSES using your MS card you can find below. If you only attend online classes, you do not need to pay the deposit.
https://jogacentrum.org/zajecia-online-karta-multisport/

Post Your Thoughts

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.