Joga Centrum Bronowice

Zebraliśmy dla Was aktualności dla Joga Centrum Bronowice

Akceptujemy karty MultiSport Plus, a od czerwca również OK System.

Nowości:
Poniedziałki o 16:15 – Joga Powięziowa, prowadzona przez Anna Kwietniak
Poniedziałki i piątki o 17:30 – Hatha Joga, prowadzona przez Anna Kwietniak

Od 14 czerwca startuje kurs podstawowy Hatha Joga – szczegóły tutaj: https://tiny.pl/t9lrp


Zmiany:
Joga Regeneracyjna prowadzona przez Janek Szpil została przeniesiona na 17:30.

Get up and Flow – Vinyasa Yoga prowadzona przez Franny została przeniesiona na środy o 18:45.

Serdecznie zapraszamy!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonywać bezpośrednio przez grafik https://jogacentrum.org/grafik/armii-krajowej-16-bronowice/

Joga powięziowaAnia Kwietniak – to łagodna forma jogi. W ćwiczeniach wykorzystujemy zawsze nam obecną siłę grawitacji, naturalność oddechu.

Hatha Joga – Ania Kwietniak – Wprowadzając nowe, mocne bodźce jesteśmy w stanie rozpuścić stare przyzwyczajenia i schematy.

Get up and flow IN ENGLISHFranny Chandra – Praktyka z Frannim to w pierwszeństwie pranayama (oddychanie), medytacja, chanting, stretching oraz nauka prawidłowego ustawienia ciała w asanach.

Vinyasa flow Monika Broz – Flow IN ENGLISH rozładowujący napięcia i stres. Na zajęciach skupiamy się na wsłuchaniu w swój indywidualny rytm i połączeniu ruchu z oddechem.

Core power yoga Justyna Kaciczak – Celem zajęć jest budowa prawidłowego ustawienia kręgosłupa, aktywizowanie odpowiednich mięśni dla uzyskania prawidłowej postawy ciała i nauka czucia własnego ciała w przestrzeni.

YogaAnia Borowska – Klasyczna podczas zajęć skupiamy się na prawidłowym relaksie, oddechu łącząc to ze świadomością bycia w danych asanach

Joga regeneracyjna Jan Szpil – Świadomy oddech, relaksacja, wzmocnienie i delikatne rozciągnięcie ciała. Zajęcia to przede wszystkim czas na zaprzyjaźnienie się z własnym ciałem i uspokojenie rozbieganego umysłu.

Joga od A-ZAnja G.– Dla osób które chcą pójść głębiej w praktykę jogi, tzn. poczuć i poszerzyć świadomość na głębsze – bardziej subtelne – poziomy siebie niż tylko ciało fizyczne.

Joga Joasi Joasia Słysz – Joga dla zapracowanych, potrzebujących złapać chwilę oddechu i uważności na swoje ciało. Polecana rownież młodym mamom.


Categories: Aktualności

Post Your Thoughts

Join event

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.