Zbiórka dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krakowie

Starts 15 grudnia 2019
Ends 31 stycznia 2020

7:00 - 18:45

ul. Biskupia 18, Kraków i ul. Armii Krajowej 16 - Newton

Wolne datki

W ramach zbiórki dla KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie jako Joga Centrum połączyliśmy siły z krakowskimi grupami rowerowymi Chodźże na Rower, nieDZIELNI JEŹDŹCY i Krakowska Szkoła Enduro, którzy z chęcią w ramach wolnych datków zabiorą Was na “małą wycieczkę” po Lesie Wolskim.*

Oczywiście datki te są nieobowiązkowe i niekoniecznie musi to być gotówka (na pewno nie przyjmujemy datków kartami płatniczymi), jeśli chcesz zostawić coś dla psów i kotów ze schroniska, to tutaj załączamy listę niezbędnych produktów:

KARMA
– konserwy dla psów i kotów – w trosce o dobro podopiecznych bardzo prosimy by przy zakupie karmy kierować się JAKOŚCIĄ, nie ilością. Dobrze odżywione zwierzaki są zdrowsze, mniej podatne na niższe temperatury.

SPECJALISTYCZNE jakie zawsze u nas znajdują zastosowanie to :
– karma dla psów i kotów z problemami z układem pokarmowym (łatwostrawne): gastrointestinal, sensitive
– karma dla zwierząt w okresie rekonwalescencji po wypadkach lub ciężkich chorobach : np. recovery, convalescence

Z rzeczy innych :
– niepotrzebne już w domu, koce, ręczniki, prześcieradła
– zabawki dla kotów, piłeczki, myszki małe drapaki

UWAGA!
Nie zbieramy rzeczy brudnych i zniszczonych. Karmy tylko DOBREJ JAKOŚCI – chcemy pomagać a nie szkodzić.

Joga Centrum przy ul. Biskupiej 18 w każdą niedzielę o godzinie 11:00 organizuje zajęcia jogi z wolnymi datkami na których nie obowiązują karnety, karty MultiSport i OK System. Możesz wtedy zostawić u nas swoją darowiznę.

Termin wyjazdów z Chodźże na Rower, nieDZIELNI JEŹDŹCY i Krakowska Szkoła Enduro ogłosimy niebawem – jedno jest pewne będą one na różnym poziomie zaawansowania, więc na pewno znajdzie się na nich miejsce dla Ciebie. W miejscu zbiórki pojawi się puszka oraz samochód w którym możesz zostawić swoją darowiznę dla schroniska.

Jeśli nie jeździsz na rowerze lub nie będzie Ci pasował termin, to zapraszamy do Joga Centrum (ul. Biskupia 18) lub Joga Centrum Bronowice (ul. Armii Krajowej 16), gdzie również możesz przekazać swoją darowiznę.

Planujemy całą zbiórkę uwiecznić na filmie, więc pamiętaj aby dać nam znać jeśli nie chcesz pojawić się na naszym nagraniu.

Zapraszamy do pomagania i wspierania nas.

* Pamiętajcie bezpieczeństwo przede wszystkim więc, zapraszamy osoby pełnoletnie posiadające kask. Osób bez kasku rowerowego nie będą mogły dołączyć do “małej wycieczki”.

Warsztaty z podstaw AcroYogi

read next

Dołącz do nas!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.