Zanurzenie w Moc Natury, Lato z Jogą Centrum

Starts 1 sierpnia 2021
Ends 7 sierpnia 2021

- not specified -

Buczynowa Dolina

W pokoju 3 i 4 osobowym do 14 czerwca 2000 zł, po 14 czerwca 2100 zł W pokoju 2 osobowym do 14 czerwca 2100 zł, po 14 czerwca 2200 zł W pokoju 1 osobowym do 14 czerwca 2200 zł, po 14 czerwca 2300 zł

Najczystsza droga do wszechświata prowadzi przez dziki las.

                                                                                       (John Muir)

Obcowanie z przyrodą jest balsamem na zmęczony umysł, pomaga wyleczyć ciało fizyczne, wyciszyć bodźce zewnętrzne, których mamy tak dużo mieszkając w mieście. Kiedy na łonie natury przychodzi wyciszenie wyraźnie możemy usłyszeć nas wewnętrzny głos, dopuszczamy intuicje i znajdujemy odpowiedzi na pytania zadawane od dawna.

Natura jest najlepszym artystą i dziełem sztuki, połączenie z energią ziemi, drzew, wszelkiej obfitości roślin i kwiatów pobudza kreatywność i daje moc tworzenia.

Ta właśnie w kontakcie z naturą, samym sobą i cudownymi osobami spędzimy relaksujący tydzień w Buczynowej Dolinie. W programie dwa razy dziennie joga ( Vinyasa i Yin ), praca z ciałem, kreatywne medytacje i wizualizacje, spacery z uważnością po górach i lesie, zgłębianie mądrości drzew. Poznamy również karty Tarota jako narzędzie do pobudzenia intuicji. Podczas wyjazdów nie zabraknie niespodzianek i gości specjalnych.

Będziemy mieszkać w domu pod lasem w dolinie pełnej drzew, gdzie nocą widać gwiazdy a rano można spotkać sarny pasące się na pobliskiej łące. Praktykować będziemy w pięknej drewnianej jurcie lub na miękkiej trawie.

Wegetariańskie posiłki przygotowane z sezonowych i lokalnych produktów zachwycą nasze podniebienie

 Dla kogo:

Dla każdego kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i relaksu. Dla tych którzy chcą się połączyć naturą i otulić pięknem przyrody. Dla tych którzy chcą aktywnie spędzić czas, pracując ze swoim ciałem i umysłem.

Wyjazd jest skierowany do osób które praktykują bądź chcą rozpocząć przygodę z jogą.

Gdzie: Buczynowa Dolina http://www.buczynowadolina.com/ Wapienne 59, 38-307 Sękowa, Beskid Niski

Kiedy: 1-7 sierpnia 2021

Cena:

W pokoju 3 i 4 osobowym do 14 czerwca 2000 zł, po 14 czerwca 2100 zł

W pokoju 2 osobowym do 14 czerwca 2100 zł, po 14 czerwca 2200 zł

W pokoju 1 osobowym do 14 czerwca 2200 zł, po 14 czerwca 2300 zł

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres : kontakt@jogacentrum.org

ZADATKI:

Bezzwrotne zadatki w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Lato z Jogą ”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.

TRANSPORT:

We własnym zakresie – pomożemy skoordynować transport.

O PROWADZĄCYCH:

Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.

Katarzyna Rakoczy– swoją przygodę z Jogą zaczęła od Hot Jogi w 2019 roku w Hong Kongu, gdzie po raz pierwszy poczuła miłość do Jogi. Po powrocie do Polski uczyła się podstaw metodą B.K.S Iyengara. Obecnie zgłębia praktykę Vinyasa Joga. W 2021 została absolwentką kursu nauczycielskiego Hatha-Raja-Vinyasa Yoga , RYT 200 Yoga Alliance, organizowanego przez Joga Centrum. Z wykształcenia Socjolog. Od 2020 współwłaścicielka Joga Centrum. Z zamiłowania podróżniczka, interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Regularnie praktykuje medytację, odkrywając nowe techniki inspirowane wieloma kulturami z całego świata.

Ashtanga Vinyasa Joga - Kurs Podstawowy Plus

read next

Zapisz się!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.