Wszystko czego potrzebujesz do stania na przedramionach

11 kwietnia 2021

10:00 - 13:00

ul. Biskupia 18, Kraków

120 zł

Jeśli interesują Cię pozycje odwrócone, zapraszam na warsztat poświęcony pozycji stania na przedramionach (pincha mayurasana).

W trakcie warsztatu:

  • Zbudujesz stabilność i lekkość korzystając z mocy oddechu i bandh.
  • Poczujesz, które mięśnie należy aktywować i jak znaleźć optymalne ustawienie ciała.
  • Nauczysz się jak pracować nad mobilnością obręczy barkowej.
  • Wzmocnisz brzuch i nogi.

MIEJSCE: Joga Centrum, ul.Biskupia 18
DATA:
niedziela 11.04.2021 od 10:00 – 13:00 (3h)

ZAPISY: kontakt@jogacentrum.org

PROWADZI: Iwona Krzyżanowska
CENA: 120 zł

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

WYMAGANIA WSTĘPNE: Umiejętność utrzymania pozycji deski minimum 30 sekund. Warsztat nie jest przeznaczony dla osób, które mają uraz w obszarze obręczy barkowej.


REZERWACJE:

Rezerwacja miejsca na jednych warsztatach następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł.  Pamiętaj aby przed płatnością wysłać do nas wiadomość na adres: kontakt@jogacentrum.org– mamy ograniczoną ilość miejsc.

Zadatki prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Warsztat w marcu”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy wpłacić gotówką w dniu warsztatu.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Iwona o sobie:
Na macie stanęłam po raz pierwszy kilkanaście lat temu, szukając harmonii i równowagi. W miarę upływu lat pojawiła się chęć pogłębienia praktyki i podzielenia się z innymi tym, co czuję, kiedy ćwiczę jogę. Jestem absolwentką kursu nauczycielskiego Jogi Akademickiej, regularnie uczestniczę w warsztatach u licznych nauczycieli m.in. u Agnieszki i Macieja Wielobobów. Kształcę się również nieustannie poprzez codzienną praktykę. Od blisko 5 lat uczę dynamicznej vinyasa jogi. Podczas praktyki zwracam szczególną uwagę na synchronizację ruchu z oddechem, na pogłębianie pracy w asanach przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w swoje potrzeby.

Hatha Joga - Kurs Podstawowy

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.