Wiosenne Przebudzenie! – weekend z jogą, tańcem i medytacją

Starts 13 kwietnia 2018
Ends 15 kwietnia 2018

18:00 - 15:00

Tęczowa Dolina - Ośrodek Rekreacyjno Rozwojowy

-

Serdecznie zapraszamy na warsztat wyjazdowy z łagodną JOGĄ, TAŃCEM intuicyjnym oraz MEDYTACJĄ aktywną do Tęczowej Doliny!


Wiosna to czas ekspresji, czas, gdy miłość, piękno i dobro ujawniają swoją moc zarówno w przyrodzie jak i w naszych wnętrzach. Po czasie zimy, który zachęca do wejścia w głąb siebie, zapraszamy Cię na weekendowy warsztat, który w harmonijny sposób, współdziałając z otaczającą nas przyrodą, pomoże przebudzić Twoje wnętrze ku swobodnej ekspresji i radości, ku harmonii, uważności i błogości.


Joga – łagodna vinyasa i medytacyjna praktyka uważności sprawią, że pozostaniemy ugruntowani i obecni, w pełni świadomi przede wszystkim wrażeń płynących z ciała, ale również naszych stanów wewnętrznych, emocji.

Taniec intuicyjny i aktywne medytacje Osho pomogą uwolnić blokady, które zatrzymują w nas w równym stopniu naszą swobodną ekspresję jak i możliwość głębokiego odczuwania emocji i uczuć. Intencja tych praktyk ukierunkowana jest na doświadczanie jasnej, wiosennej, afirmatywnej strony nas samych.

AcroYoga pozwoli nam doświadczyć w jaki sposób możemy się naszym wewnętrznym poczuciem harmonii i radością podzielić z innymi, doświadczyć poczucia bezpieczeństwa i zaufania w grupie.


Praktyki te w połączeniu ze wspaniałą atmosferą miejsca, czyli Tęczowej Doliny, oraz doskonałą kuchnią, gwarantują ogromną dawkę pozytywnej energii.

Zajęcia będzie prowadził Mirek Kozłowski oraz Anna Wiktoria Ostafil.

Program warsztatu:

Piątek 13.04.2018
18.00 – Kolacja
20.00 – Medytacja z dźwiękiem

Sobota 14.04.2018
07.30 – Spacer medytacyjny
08.30 – Śniadanie
10.00 – Taniec
12.00 – Joga
14.00 – Obiad
16.00 – Lunar AcroYoga
18.00 – Kolacja
20.00 – Medytacja Kundalini OSHO + misy tybetańskie
22.00 – Pranayama (dla chętnych)

Niedziela 15.05.2018
07.30 – Spacer medytacyjny
08.30 – Śniadanie
10.00 – Joga
12.00 – Taniec
14.00 – Obiad

Pytania i zapisy: kontakt@jogacentrum.org
telefonicznie: +48 536 909 707

Serdecznie zapraszamy!

Prowadząca:

Anna Ostafil – pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych oraz Tańca Kreatywnego opartego na teorii Labana. Obecnie słuchaczka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Na co dzień współpracuje z ośrodkami rozwoju, centrami kultury, fundacjami oraz prywatnymi instytucjami. Tworzy autorskie warsztaty oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet. Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia duchowe pieśni, mandale, grę na bębnach i flecie indiańskim. W wolnym czasie dzierga łapacze snów. Autorka projektu Wyspa Sensu www.wyspasensu.pl

 
MIREK KOZŁOWSKI
Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jak i osób, które pomagają obsługiwać szkołę.

 

Grupowa sesja/warsztat masażu tajskiego

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.