Warsztaty z podstaw AcroYogi

14 grudnia 2019

11:00 - 14:15

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

60 zł za osobę, 110 zł za parę

Warsztaty AcroYogi obejmować będą podstawowe ćwiczenia w parach i grupie przygotowujące do praktyki AcroYogi oraz sesję solarną (praktykę akrobatyczną) i lunarną (część terapeutyczną).

Godziny: 11:00 – 14:15
Prowadzi: Renia Pałka i Paulina Żurek
Data: Sobota, 14 grudnia
Miejsce: Joga Centrum Bronowice ul. Armii krajowej 16 – budynek Newton
Koszt: 60 zł za osobę, 110 zł za parę
Zgłoszenia: kontakt@jogacentrum.org

Zajęcia te są rekomendowane przed dołączeniem do regularnej poniedziałkowej grupy podstawowej plus. Skierowane są do osób zupełnie początkujących jak i tych którzy chcą popracować nad solidnymi podstawami i jakością pozycji. Będziemy oswajać się z kontaktem i dotykiem, balansem, oddawaniem ciężaru. Wszystko odbywać się będzie w bezpiecznej atmosferze opartej na komunikacji i pracy zespołowej.

Uwaga! Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w jodze ani w akrobatyce.

Ważne: Ćwiczymy na własną odpowiedzialność. Osoby z kontuzjami proszone są o szczególną uważność. Pamiętajcie, że ćwiczymy boso w wygodnym stroju bez guzików suwaków i ostrych elementów

Na sali są dostępne maty i woda. W czasie warsztatów przewidujemy krótką przerwę.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prowadzimy rezerwacje. Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 50 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”AcroYoga”.

Paulina i Renia:
Swoją przygodę z AcroYogą rozpoczęły ponad 4 lata temu, kiedy dyscyplina ta dopiero zaczynała rozwijać się w Polsce. Wywodząca się z połączenia akrobatyki partnerskiej, jogi i masażu tajskiego szczególną popularnością cieszyła się już wtedy w Izraelu. Pierwsze inspiracje czerpały stamtąd bezpośrednio – od Elada Sadeh jak i podczas Israel Acrobatic Convention. Uczestnictwo w licznych warsztatach AcroYogi w Polsce i za granicą umożliwiło im poszerzanie horyzontów, metod nauczania i poznawaniu wielu inspirujących ludzi. Na swojej drodze spotkały między innymi takich nauczycieli jak Michał Maciaszek, Jeppe Skovgaard, Ishine Gape, Lux Seattle Acro, Jonathan Rhea and Melanie Ladybase.

Regularne zajęcia na poziomie podstawowym plus prowadzone przez Paulinę i Renię odbywają się w każdy poniedziałek o 20:30 w Joga Centrum, przy ul. Biskupiej 18.

I Seria Ashtanga Vinyasa Joga - krok po kroku - kurs

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.