Warsztaty z podstaw AcroYogi

18 stycznia 2020

9:30 - 12:45

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

Przy zapisie do 10 stycznia: 60 zł za osobę, 110 zł za parę Po 10 stycznia: 80 zł za osobę, 150 zł za parę

Warsztaty AcroYogi obejmować będą podstawowe ćwiczenia w parach i grupie przygotowujące do  praktyki AcroYogi oraz sesję solarną (praktykę akrobatyczną) i lunarną (część terapeutyczną).

Godziny: 9:30 – 12:45
Prowadzi: Renia Pałka i Paulina Żurek
Data: Sobota, 18 stycznia
Miejsce: Joga Centrum Bronowice ul. Armii krajowej 16 – budynek Newton

Koszt: 

Przy zapisie do 10 stycznia: 60 zł za osobę, 110 zł za parę
Po 10 stycznia: 80 zł za osobę, 150 zł za parę

Zgłoszenia: kontakt@jogacentrum.org

Zajęcia te są rekomendowane przed dołączeniem do regularnej poniedziałkowej grupy podstawowej plus. Skierowane są do osób zupełnie początkujących jak i tych którzy chcą popracować nad solidnymi podstawami i jakością pozycji. Będziemy oswajać się z kontaktem i dotykiem,  balansem, oddawaniem ciężaru. Wszystko odbywać się będzie w bezpiecznej atmosferze opartej na komunikacji i pracy zespołowej.

Uwaga! Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w jodze ani w akrobatyce.

Ważne: Ćwiczymy na własną odpowiedzialność. Osoby z kontuzjami proszone są o szczególną uważność. Pamiętajcie, że ćwiczymy boso w wygodnym stroju bez guzików suwaków i ostrych elementów

Na sali są dostępne maty i woda. W czasie warsztatów przewidujemy krótką przerwę.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prowadzimy rezerwacje. Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 30 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”AcroYoga”.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób, z uwagi na charakter ćwiczeń.

Paulina i Renia: 

Swoją przygodę z AcroYogą rozpoczęły ponad 4 lata temu, kiedy dyscyplina ta dopiero zaczynała rozwijać się w Polsce. Wywodząca się z połączenia akrobatyki partnerskiej, jogi i masażu tajskiego szczególną popularnością cieszyła się już wtedy w Izraelu. Pierwsze inspiracje czerpały stamtąd bezpośrednio – od Elada Sadeh jak i podczas Israel Acrobatic Convention. Uczestnictwo w licznych warsztatach AcroYogi w Polsce i za granicą umożliwiło im poszerzanie horyzontów, metod nauczania i poznawaniu wielu inspirujących ludzi. Na swojej drodze spotkały między innymi takich nauczycieli jak Michał Maciaszek, Jeppe Skovgaard, Ishine Gape, Lux Seattle Acro, Jonathan Rhea and Melanie Ladybase.

Regularne zajęcia na poziomie podstawowym plus prowadzone przez Paulinę i Renię odbywają się w każdy poniedziałek o 20:30 w Joga Centrum, przy ul. Biskupiej 18.

Medytacyjna podróż w dźwiękach gongu

read next