Warsztaty tarot dla początkujących online

Starts 16 maja 2020
Ends 17 maja 2020

11:00 - 13:30

Online

60 zł

W ostatnim czasie tarot cieszy się coraz większą popularnością. Obrazy i symbole z tych tajemniczych kart przewijają się coraz częściej w popkulturze, pojawiają się już nie tylko we wróżbiarskich magazynach i programach telewizyjnych, ale też na różnego typu forach rozwojowych czy stronach związanych z medytacją.

Tarot to przedstawienie drogi Głupca przez świat, różnych etapów życia, archetypów z którymi się spotykamy i które realizujemy. Pomaga zrozumieć powtarzające się sytuacje i wzory zachowań, mówi o teraźniejszości, a to od tego co jest teraz zależy przyszłość. Wbrew obiegowej opinii, tarot niekoniecznie działa jak wyrocznia, wręcz przeciwnie – pozwala lepiej poznać i zrozumieć siebie, zobaczyć jak sami kształtujemy swoją rzeczywistość.

Zapraszam na warsztaty dla początkujących, które podzielone będą na dwie części. W pierwszym bloku opowiem o historii tarota, o tym w jaki sposób można z niego korzystać, na co warto uważać. Porozmawiamy o znaczeniu kart Arkanów Wielkich oraz o strukturze talii. W drugiej części, opowiem dokładniej o poszczególnych kartach i o tym w jaki sposób uczyć się ich znaczeń. Mimo, że będą to warsztaty online, spróbujemy krótkiej medytacji z tarotem i pokażę Wam jak czytać proste układy kart. Dokładny program spotkania zależeć będzie od uczestników – Waszych ewentualnych pytań i tego, na co najbardziej chcielibyście zwrócić uwagę.

Termin: 16 i 17 maja
Godziny: 11:00 do 13:30
Koszt: 60 zł (za 2 spotkania)
Zgłoszenia: kontakt@jogacentrum.org
Lokalizacja: Online – z dowolnego miejsca na ziemi
Prowadzi: Justyna Świacka

Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport i OK System.

Płatność:
Napisz do nas jeśli chcesz zapisać się na te warsztaty oraz dokonaj wpłaty- jest to gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach. Wpłaty możesz dokonać na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu wpisz nazwę kursu: ”Tarot online”.

O prowadzącej:
Justyna Świacka – tarotem zainteresowałam się już we wczesnym dzieciństwie. W domu znalazłam talię i książkę z prostymi opisami poszczególnych kart. Przez długi czas stawiałam tarota tylko sobie i najbliższym przyjaciołom, potem z polecenia zaczęło zgłaszać się do mnie coraz więcej osób. Na studiach zafascynowałam się A. Jodorwskim i jego podejściem do tarota jako do narzędzia samorozwoju, medytacji, opisanym m. in. w książce “The Way of Tarot”. Przez pewien czas stawiałam karty w duecie, razem z kolegą organizowaliśmy “wieczorki tarotowe” podczas których zdobyłam więcej doświadczenia w stawianiu kart, a od jesieni 2019 roku mam też przyjemność prowadzić warsztaty tarotowe w Joga Centrum.

*Jeśli potrzebujecie więcej informacji albo chcielibyście, żeby na warsztacie pojawiło się jakieś konkretne zagadnienie proszę o kontakt mailowy na adres jswiacka@gmail.com

Kurs Vinyasa joga online na żywo

read next

Napisz do nas!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.