Warsztat Walentynkowy – Partner Joga

14 lutego 2019

19:00 - 20:30

ul. Biskupia 18, Kraków

90 zł para lub 45 zł/os

Co powiedziecie, aby tegoroczne Walentynki spędzić w jakże niekonwencjonalny i nietypowy sposób, inny niż zwykle? Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie jakim jest warsztat PARTNER JOGA do naszego Joga Centrum w Krakowie!

Kiedy? Już 14 lutego (czwartek) o godzinie 19:00. Zapraszamy! 

Przyprowadźcie swoja drugą połówkę, koleżankę, przyjaciółkę – kogoś komu chcecie pokazać, że jest dla Was ważny i chcecie podzielić się z nim pasjonującym doświadczeniem, a także ofiarować wspaniały prezent z okazji tego wyjątkowego dnia. Wiek, płeć, czy poziom aktywności fizycznej, nie mają najmniejszego znaczenia. Spędźmy ten czas na fascynującej, wspólnej praktyce.

Pragniemy pobudzić Wasze wszystkie zmysły i przekazać pozytywną energię i dać moc radości! Ponadto chcemy Wam pokazać jak można podzielić się nią z innymi, a także przede wszystkim zależy nam abyśmy spędzili ten magiczny czas na wspólnym relaksie, rozluźnieniu i oderwaniu się od codzienności.

Warsztat PARTNER JOGA ma zaprezentować Wam jak można przekazać komuś uczucia  poprzez pracę z ciałem i emocjami drugiego człowieka, a także wspólną praktykę opartą na wzajemnym zrozumieniu i ufności.

Data: czwartek 14 lutego 2019
Godzina: 19:00 – 20:30
Cena
: 90 zł za parę lub 45 zł/ os
Miejsce: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi: Ania Borowska i Renia Pałka
Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!
Jeśli chcesz dołączyć na nasz warsztat ale nie masz partnera/ki, to w niczym nie przeszkadza. Na pewno znajdziemy dla Ciebie parę.

Zapisy:

  • Przez formularz wydarzenia
  • +48 536 909 707
  • kontakt@jogacentrum.org

Jak będzie wyglądała nasza wspólna podróż?

  • Skupimy się na prostych asanach, które będziemy wykonywali zarówno pojedynczo jak i w parach.
  • Nauczymy się komunikować między sobą i wzajemnie słuchać własnych ciał.
  • Poświęcimy sporo uwagi naszemu oddechowi oraz świadomości naszego ciała.
  • Skupimy się na wspólnym relaksie i pełnym rozluźnieniu naszego ciała.
  • Nie są to warsztaty z Acroyogi, nie będzie tutaj elementów akrobatycznych – chyba, że będzie do życzeniem grupy, wtedy wpleciemy kilka relaksujących pozycji w nasze spotkanie.

Chcemy Was połączyć poprzez wspólny ruch, subtelny dotyk, uważność, oddech, bliskość, a także relaks, rozluźnienie oraz dobrą zabawę. Pragniemy abyście popatrzyli na siebie z trochę innej perspektywy i wzajemnie posłuchali swoich ciał i otwarli swoje umysły na nowe doświadczenie.

Do zobaczenia na macie!

Ania Borowska

Dotychczas pracowała jako instruktorka wspinania skutecznie łącząc pracę wraz ze swoją pasją. Studentka psychologii, aktualnie pracująca w korporacji, uwielbiająca pracę z ludźmi. Joga pełni niezwykle istotne miejsce w jej życiu od kilku lat. We wrześniu 2017 spełniło się jej największe marzenie – miesięczny kurs nauczycielski w Ustce metodą Sivanandy (200 RYT). Wierzy, że jest dopiero na początku swojej drogi – każdy dzień jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń, nowych umiejętności i czerpania z życia tego co najcenniejsze.Ponadto interesuje się wspinaniem, górami, podróżowaniem oraz dzieleniem się uśmiechem i pozytywną energią z innymi!

Renia Pałka

Swoją przygodę ze świadomą swobodą ruchu, uważnością i kontaktem zaczęła od jogi metodą Iyengara w 2014 roku. Droga ta otwarła nowe możliwości rozwoju takie jak taniec, kontakt improwizacja, masaż tajski, śpiew oraz AcroYoge, która szybko stała się ogromną pasją. Napotykanie inspiracji w postaci nauczycieli, warsztatów i przede wszystkim ludzi zachęciło ją do rozpoczęcia własnej drogi jako nauczyciel tej niecodziennej formy ruchu w roku 2017. Łączenie różnych dyscyplin i filozofii ruchu uważa za holistyczne podejście do ciała, które daje mu optymalny rozwój.

Joga Nidra 7, 21 i 28 marca

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.