Warsztat: Uwolnij barki i rozluźnij górne plecy

10 kwietnia 2021

12:00 - 14:30

ul. Biskupia 18, Kraków

120 zł

Podczas dwugodzinnej praktyki skupimy się na asanach rozluźniających, uwalniających barki, które w dzisiejszych czasach są często miejscami kumulacji stresu i napięć w naszym ciele. Zastosujemy asany uwalniające od napięcia i bólu szyję, kark i obręcz barkową. Wdrożymy warianty terapeutyczne, które z powodzeniem można samodzielne wykonywać w domu jako samopomoc. W ramach praktyki doświadczymy też asan otwierających klatkę piersiową. Na warsztat zapraszam wszystkich bez względu na staż w praktyce jogi, które chcą pogłębić zrozumienie pracy górnych pleców w praktyce jogi oraz takie, którę chcą uwolnić się od nawracających napięć górnych pleców.

Gdzie: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Kiedy: Sobota 10 kwietnia od 12:00 – 14:30
Cena: 120 zł
Prowadzi: Ilona Łyżwa

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Rezerwacje: Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku w wysokości 70 zł. Zadatki prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Warsztat w marcu”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy wpłacić gotówką w dniu warsztatu. Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres: kontakt@jogacentrum.org

Ilona Łyżwa
Była nauczycielka, przedsiębiorczyni oraz pracowniczka korporacji. Jogę praktykuje od 5 lat. Uczestniczka szkolenia nauczycielskiego u Ewy Wardzały i Nataszy Moszkowicz. Fascynuje ją joga jako rozwój, droga życiowa, nieustający proces kontaktowania się ze sobą, który budzi uważność i rzuca światło na niedostępne zakamarki w ciele, gdzie ta uważność i światło nie dociera. Wierzy, że kiedy to światło rozbłyśnie, nie da się go już zgasić 🙂 Praca z ludźmi daje jej wiele radości, sprawia, że sama jest w nieustannym procesie nauki i zmiany. Uczenie stwarza jej możliwość wspólnego bycia razem tu i teraz.

Ashtanga Vinyasa Joga - Kurs podstawowy

read next

Dołącz do nas!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.