Warsztat tete-a-tete

Starts 27 lutego 2021
Ends 22 maja 2021

17:30 - 21:00

ul. Armii Krajowej 16 - Newton i ul. Biskupia 18

75 zł / 1 os / 1 warsztat 130 zł / 2 os / 1 warsztat – zaproś znajomą osobę 180 zł / 1 os / 3 warsztaty - pakiet 3 dowolnych warsztatów Kobiece tete-a-tete

Kobiece tete-a-tete, to cykliczne spotkania w kręgu kobiet, prowadzone w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. Będziemy integrować ciało, umysł i duszę. Każda z nas ma swoją Wewnętrzną Kobietę, MOC, która mieszka w nas. Aby ją przywołać potrzeba otwartości, autentyczności, umiejętności bycia i czucia. To właśnie w grupie innych Kobiet możemy sobie pozwolić na jej odkrywanie. Zapraszamy serdecznie na cykl kobiecych spotkań, inspirujących do poznawania siebie i budowania relacji z samą sobą, opartej na akceptacji, zrozumieniu i szacunku do własnych pragnień i odczuć. W kręgu wzmocnisz poczucie własnej wartości, wiarę w siebie, samoakceptację, motywację i odwagę do podejmowania działań.

KIEDY: 1 x miesiącu | Sobota | godz. 17:30- 21:00 | 3,5 h

Czwarta sobota każdego miesiąca!
27 lutego 2021 | Jakości mojej energii żeńskiej, męskiej oraz wewnętrznego dziecka.
27 marca 2021 | 3 źródła naturalnej kobiecej MOC-y – przebudzenie!
24 kwietnia 2021 | Po kobiecość do mamy – uzdrowienie relacji
22 maja 2021 | Pokaż kotku co masz w środku- moje wewnętrzne piękno
19 czerwca 2021 | Jak traktujesz siebie – pozwól sobie na lepszą jakość

KOSZT:
75 zł / 1 os / 1 warsztat
130 zł / 2 os / 1 warsztat – zaproś znajomą osobę
180 zł / 1 os / 3 warsztaty – pakiet 3 dowolnych warsztatów Kobiece tete-a-tete

Zapisy: kontakt@jogacentrum.org

Opłać swoje miejsce 75 zł/os i prześlij nam potwierdzenie płatności. Wpłaty można dokonać w recepcji studia na Biskupiej 18 lub na konto Joga Centrum 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „kobiece tete-a-tete”. Wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

DLA KOGO? Dla Kobiet, które pragną:
– podnieść jakość swojego życia,
– wzmocnić swoją wartość jako Kobiety,
– nauczyć się jakości energii żeńskiej i męskiej, aby współistniały w codziennym życiu,
– po prostu pobyć z kobietami, dzielić się sobą i wspólnie rozwijać swój potencjał

CO ZYSKASZ?

  • uwolnisz niekorzystne schematy, przekonania, wzorce,
  • usuniesz wewnętrzne blokady ograniczające Twój sukces,
  • zyskasz odwagę w myśleniu i działaniu – poczucie własnej sprawczości,
  • nowy sposób postrzegania rzeczywistości, siebie, ludzi, zdarzeń, który prowadzi do życia w nowej jakości, zyskania nowych umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.

W JAKI SPOSÓB?
Interaktywne warsztaty z wykorzystaniem różnorodnych metod i narzędzi rozwoju osobistego i duchowego oraz pracy z ciałem: Points Of You®, Soul Body Fusion®, joga łagodna, ćwiczenia energetyczne, fototerapia, mindfulness, coaching transformacyjny, techniki oddechowe, medytacyjne, uwalniające: TRE®, EFT®, Ho’oponopono. Energia grupy zapewnia #moc, daje #wsparcie i #motywuje do wewnętrznej #transformacji. #Grupa jest mikro środowiskiem, w którym zachodzą różnego rodzaju procesy, interakcje, takie same jak w naszym świecie zewnętrznym. W grupie w #bezpiecznej zamkniętej przestrzeni, w atmosferze #akceptacji i szacunku możemy uczyć się nowych interakcji ze środowiskiem zewnętrznym. Spotkania w charakterze kręgu sprzyjają wymianie doświadczeń, dzieleniu się swoimi talentami, poszerzaniu perspektywy na różne tematy.

Esencją tych spotkań jesteś TY, Twoje #pragnienia, odczucia i #potrzeby oraz temat, z którym pracujemy. To podróż w głąb siebie, do zakamarków własnej #podświadomości i własnego #serca. To #odkrywanie siebie w sobie, zdejmowanie masek i #transformacja lęków, które ograniczają nasz #potencjał.

Dorota Agnieszka Osiecka– przede wszystkim kobieta, kreatorka życia w zgodzie z samą sobą oraz kobiecym flow. Certyfikowany Trener Point Of You®, Soul Body Fusion®, life coach, trener rozwoju osobistego i duchowego, propagatorka holistycznego podejścia do człowieka, pasjonatka rozwoju osobistego oraz podróży – w głąb siebie i wokół świata, a także przedsiębiorca, z 18-letnim doświadczeniem menadżerskim. Z 20-letniej pasji rozwoju, spotkań z drugim człowiekiem i odkrywania skarbów ukrytych na dnie ludzkich serc narodziła się marka własna – AYA Jestem- warsztaty i rozwój, której misją jest inspirowanie i wspieranie innych w procesach zmian i wewnętrznych transformacji, w kreowaniu pełni swojego życia, aby „the rest of your life” stało się „the best of you life”.

Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk.
OSHO

Ashtanga Vinyasa Joga - Kurs podstawowy

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.