Warsztat Noworoczny 2021

13 lutego 2021

10:45 - 18:30

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

200 zł lub pojedyncze warsztaty

Czy 2021 będzie Twoim najlepszym rokiem? TAK… ale tylko jeżeli to Ty tak zadecydujesz i weźmiesz sprawy świadomie w swoje ręce! 🙂
Czy masz już swoje specjalne 'słowo’, albo przesłanie na 2021? Czy wizja następnych 12 miesięcy już się u Ciebie wyklarowała? Czy wiesz co planety dla Ciebie planują?
Przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie Warsztat Noworoczny, aby pomóc Ci oczyścić energię, napełnić się inspiracją, i zamanifestować tylko to, czego sobie życzysz.
Nasz dzień warsztatowy podzielony jest na trzy części, Ty zadecyduj które najbardziej rezonują.
Ilość miejsc jest bardzo ograniczona!
Kiedy: 13 Lutego od 10:45- 18:30
Gdzie: Joga Centrum BRONOWICE, ul. Armii Krajowej 16 – budynek NEWTON
Prowadzi: Justyna Świacka, Aga Piotrowska i Monika Broz
Rezerwacje: Obowiązkowe -> kontakt@jogacentrum.org
Koszt: Całość 200 zł (kupując całość zaoszczędzisz 35 zł) albo kup osobne bilety (ceny poniżej).
Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

CZĘŚĆ 1 – 10:45- 12:30 Noworoczna JOGA INTENCJI na 2021, Niecodzienna Vinyasa Flow – Monika Broz, bilet 55 zł

Odkryj swoje ‘słowo- przesłanie’ na resztę 2021.
Ustaw nowe intencje i zamanifestuj je podczas naszego specjalnego New Year Flow.
Napełnij się nowymi jakościami i zostaw za soba te, które nie służą Ci.
Otwórz serce, poczuj kosmiczny przepływ energii, i połączenie ze wszystkimi istotami żywymi. Poczuj jak wszystko wspiera Cię.
Sensualny slow flow, inspirująca playlista, pobudzające zmysły olejki eteryczne.
O prowadzącej:
Monika Broz praktykowała jogę w wielu studiach w USA przez ostatnie 15 lat, a w 2016 otrzymała certyfikat w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) od Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Jest nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance i po 25 latach za oceanem, mieszka na stałe w Krakowie. Fotograf kobiet z zawodu i właścicielka Joga Centrum w Krakowie.

CZĘŚĆ 2 – 13:00- 15:30 MAPA TWOICH MARZEŃ 2020 – Soul Coaching Collage® – Aga Piotrowska, bilet 90 zł

Ile Twoich marzeń cały czas czeka na realizację? Ile planów wciąż odkładasz nie mając sił na działanie? Ile z nich woła do Ciebie, że to już czas na MANIFESTACJĘ? Spotkaj się więc z nimi w wewnętrznej podróży i zakotwicz w rzeczywistości poprzez mapę marzeń. Mapa marzeń to twórczy proces przekładania na język obrazów Twoich głębokich pragnień. To wyrażenie INTENCJI tego, do czego tęsknisz, czego potrzebujesz, o czym marzysz w postaci kolażu i ugruntowanie jej w fizycznym świecie.
W procesie tym nie tylko wizualizujesz rzeczy, których pragniesz, ale co ważniejsze, uczucia, jakie chcesz, żeby towarzyszyły realizacji Twoich planów. Dzięki temu możesz lepiej poznać siebie i nazwać kierunek, w którym chcesz w życiu podążać.
Zapraszamy na warsztat Soul Coaching Collage®, podczas którego będziemy:
– odkrywać intencję Twojej duszy na 2020 rok
– tworzyć kolaż-symbol intencji (zapewniamy materiały)
– rozszyfrowywać ukryte wiadomości Twojego kolażu w procesie podróży przez 9 Domów®
– aktywować mapę w rytuale zakotwiczenia w realnym świecie przez połączenie tego, co podświadome, ze świadomością.
DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:
Dla wszystkich tych, którzy pragną przełożyć marzenia na konkretne plany i zacząć działać w kierunku ich realizacji.
Dla tych, którzy potrzebują zmiany w życiu i czują, że nadszedł czas jej wdrożenia.
Dla tych, którzy chcą nazwać kierunek swojego życia i świadomie nim podążać.
O prowadzącej:
Aga Piotrowska – o sobie- od ponad 10 lat tworzę mapy marzeń i wciąż bywam zaskoczona jak skutecznie działają. Czasem niby „samo” się dzieje, a czasem kolaż przypomina, żeby działać. Jestem certyfikowanym Soul Coachem i instruktorem terapii ekspresyjnych. Pracuję też jako „standardowy” coach i trener biznesu, pomagając liderom korporacyjnym budować zespoły, relacje i samoświadomość. Łączę to, co konkretne z głosem serca: pomagam odkrywać i stosować praktyczne narzędzia przewodzenia sobie i ludziom, słuchać serca i intuicji oraz ciała. Jestem w procesie kształcenia w obszarze choreoterapii. Kocham tworzenie: maluję, tańczę i piszę. Praktykuję jogę i przytulam drzewa.
Podczas warsztatu podzielę się moim doświadczeniem tworzenia kolażu w praktyce Soul Coaching®.

CZĘŚĆ 3 – 16:00- 18:30, Z TAROTEM W 2021 – Justyna Świacka, bilet 90 zł

Zapraszamy zarówno młodych adeptów, jak i zupełnych nowicjuszy, na magiczny, mistyczny, uduchowiony i absolutnie natchniony początek roku, podczas którego:
– Porozmawiamy o historii tarota. Cóż to właściwie jest? Magia? Psychologia? Przepowiadanie przyszłości?
– Spróbujemy zatrzymać się na chwilę i nawiązać kontakt z naszą nieświadomością.
– Zapytamy kart: W którym momencie życia się znajdujemy? Jakie przygody będą nas czekać w nadchodzącym roku? Na czym skupić swoją energię? Na co uważać?
– Pobawimy się z archetypami Wielkich Arkanów (Głupiec, Mag, Cesarzowa, Koło Fortuny…) i spróbujemy poczuć ich energię.
– Dobierzemy się w pary lub grupy, żeby postawić sobie proste układy tarotowe na najbliższych 12 miesięcy. Uśpimy rozum, obudzimy intuicję. Tylko dobre wróżby!

UWAGA! Justyna oferuje indywidualne sesje czytania z kart – możecie umówić się na taką sesję online pisząc do Justyny mail: jswiacka@gmail.com

O prowadzącej:
Justyna Świacka tarotem zainteresowała się już we wczesnym dzieciństwie. Przez długi czas stawiała tarota tylko sobie i najbliższym przyjaciołom, potem z polecenia zaczęło zgłaszać się do niej coraz więcej osób. Na studiach zafascynował Justynę A. Jodorwsky i jego podejście do tarota jako do narzędzia samorozwoju, medytacji. To jak dzisiaj pracuję z kartami, próbując pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów życiowych jest w znacznej mierze zainspirowane jego podejściem, opisanym m. in. w książce “The Way of Tarot”.

Rezerwacje:

Rezerwacja miejsca na całe warsztaty następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na pojedynczych warsztatach, to wpłać całą kwotę (kwota ta się zmienia w zależności od warsztatu). Pamiętaj aby do nas napisać na adres: kontakt@jogacentrum.org
Zadatki prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Nowy Rok 2021”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy opłacić gotówką w dniu warsztatu.
Uwaga! W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.
Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Ukochaj Się! czyli wszystko o miłości... Warsztat Wyjazdowy

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.