Warsztat korekt z Marią Czubałą

21 listopada 2020

9:00 - 17:00

ul. Biskupia 18, Kraków

400 zł

Zapraszamy na całodzienny warsztat z renomowaną instruktorką Marią Czubałą (bio poniżej).
Podczas warsztatu skupimy się na poprawnym wykonywaniu korekt oraz dopasowywania praktyki pod uczniów z ograniczeniami ruchowymi oraz kontuzjami.
Warsztat jest skierowany dla instruktorów jogi, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu praktyki terapeutycznej.
Część I 9:00-12:00
W pierwszej części warsztatu przejdziemy przez wszystkie asany ze zwróceniem uwagi na to w jaki sposób możemy je modyfikować do potrzeb uczniów oraz ich kontuzji i ograniczeń ruchowych.
Część II 13:30-17:00
W drugiej części warsztatu dowiesz się jak w prawidłowy i bezpieczny sposób udzielać korekt i stosować odpowiednie modyfikacje i pomoce w zależności od potrzeb ucznia. Uczestnicy będą mieli okazję bezpośrednio udzielać korekt na osobach w różnym wieku oraz z różnymi ograniczeniami ruchowymi i kontuzjami.
Jeśli masz jakieś niepewności lub zagadnienia, które chciałbyś rozwiązać, to w drugiej części warsztatu będzie czas na zadawanie pytań oraz konsultacje z Marią.
Podczas warsztatu zaplanowana jest przerwa obiadowa.
Termin: 21 listopada 2020
Godziny: 9:00 – 17:00
Koszt: 400 zł
Zgłoszenia: kontakt@jogacentrum.org
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi: Maria Czubała
Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport i OK System.
Płatność:
Napisz do nas jeśli chcesz zapisać się na te warsztaty oraz dokonaj wpłaty 200 zł jest to gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach. Wpłaty możesz dokonać na konto szkoły: 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114. W tytule przelewu wpisz nazwę kursu: “Warsztat korekt”.
O Marii:
Dyplomowana instruktorka hatha jogi z wieloletnim doświadczeniem w metodzie Iyengara. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od ponad dekady lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z różnymi grupami ludzi m.in. ze sportowcami i aktorami. Prowadzi regularne zajęcia specjalistyczne dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania układu hormonalnego. Prowadzone tu zajęcia stają się dla niej platformą do dzielenia się z innymi nie tylko doświadczeniem ale również radością praktyki. „Jestem człowiekiem i daję sobie prawo do zwykłych ludzkich ułomności. Nie jestem doskonała – ta świadomość pozwala budzić w mym sercu potrzebę rozumienia siebie i świata. Ciągle się uczę i w miarę praktyki zmieniam swoje ciało i swoje życie. Codziennie odkrywam piękno jogi i im dłużej ćwiczę, tym lepiej się czuję.”

JOGA CENTRUM'S 200 hour Teacher Training

read next

Napisz do nas!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.