Wakacyjna AcroYoga w Joga Centrum

Starts 4 lipca 2018
Ends 25 lipca 2018

20:30 - 22:00

ul. Biskupia 18, Kraków

- not specified -

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia z AcroYogi, które będą się odbywały w lipcu w środy o godzinie 20:30 w Joga Centrum!

Czym jest AcroYoga?

To przede wszystkim świetna zabawa, a poza tym praktyka rozwijająca nie tylko ciało, ale budująca zaufanie do siebie i ludzi wokół. Na praktykę AcroYogi składają się elementy jogi, akrobatyki partnerskiej i masażu tajskiego, które stopniowo odkrywamy na zajęciach. AcroYoga to również sztuka tworzenia pięknych i dynamicznych form.

Dla kogo?

Dla każdego. Nie ma limitów wiekowych, wagowych czy ‘stopnia rozciągnięcia’. Poziom ćwiczeń będzie dostosowany do możliwości grupy. Zapraszamy zarówno osoby praktykujące, jak i te które chcą rozpocząć swoją przygodę z AcroYogą.

Jak ćwiczymy?

W dwójkach, trójkach, czwórkach. Boso. Nie dajcie się zwieść formie tej praktyki – jak najbardziej zapraszamy solo! – partnerów do ćwiczeń zawsze znajdziemy na zajęciach.

Na zajęcia z AcroYogi składają się:

1. Rozgrzewka z elementami jogi
2. Część grupowa z elementami akrobatyki partnerskiej (Jeśli myślisz, że ta część będzie dużym wyzwaniem to musisz wiedzieć że, w rzeczywistości większość figur – a na pewno podstawowe są wykonalne dla każdego! Daj się sobie zaskoczyć 🙂 )
3. Rozluźnianie / rozciąganie / masaż tajski / medytacja

Serdecznie zapraszamy!
Renia, Basia i Weronika z AcroTribe

Kurs Podstawowy – Hatha joga 3.08 - 31.08

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.