W poszukiwaniu harmonii. Ciało, umysł, duch w świadomym ruchu.

Starts 28 marca 2020
Ends 4 lipca 2020

11:30 - 16:30

ul. Biskupia 18, Kraków

440 zł za 4 spotkania

Potrzebuję wracać do siebie. Do korzeni. Do serca mojego istnienia. Wciąż na nowo wracać do źródła głębokiego spokoju i ukojenia, które już we mnie jest. Do radości istnienia, która daje energię do działania i niesie przez życie. Do mocy realizowania siebie. Wciąż o tym zapominam, że mam już w sobie wszystko. Potrzebuję tylko wrócić do harmonii…

Harmonia to nie równe obdzielanie uwagą wszystkich sfer życia. To znalezienie i świadome zadbanie o te obszary, które najbardziej w tobie cierpią i wołają o pomoc.

Może to twoje relacje, z sobą lub innymi, może duchowy rozwój, a może zdrowie? A może nie wiesz, jaką drogę wybrać w życiu zawodowym? Może odczuwasz ciągły stres i nie umiesz odpoczywać? A może jest w tobie smutek i nie wiesz, skąd się bierze?

Zapraszam Cię do podróży poszukiwania w sobie harmonii na 4 poziomach życia: 

fizycznym, mentalnym, duchowym i emocjonalnym. 

W obecności i łagodności dla siebie, poprzez taniec i świadomy ruch, medytacje i wizualizacje, kontakt ze sztuką, wspólne doświadczanie i refleksje w grupie przyjrzysz się blokadom, które sprawiają, że tracisz harmonię w życiu. 

Dla kogo?

Wszystkich tych, którzy potrzebują zatrzymać się w codziennym pędzie i w bezpiecznej przestrzeni i kontakcie z innymi odpowiedzieć sobie na pytanie: czego potrzebuję, żeby odzyskać lekkość w życiu. 

Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, malowaniu, ani innych narzędziach. Wystarczy otwartość na doświadczanie ☺

Twoje ciało, schronienie dla serca, duszy, umysłu i fizyczności, jest wspaniałym źródłem informacji i odpowiedzi, o co potrzebujesz zadbać.

Wspólnie poszukamy tych odpowiedzi podczas 4 spotkań:

Warsztat 1 – spotkanie z ciałem – 28 marca, godz. 11.30 – 16.00

Wejdziemy w dialog z ciałem, jego potrzebami, sposobami uwalniania napięć, jego pięknem i zmysłowością.

Warsztat 2 – spotkanie z relacjami – 25 kwietnia, godz. 11.30 – 16.00

Spotkamy się z relacjami: relacją z samą/ym sobą i relacjami z innymi. Jak je kształtuję, kim jestem w relacji z sobą i innymi, co mnie ogranicza i co mi w tym pomaga.

Warsztat 3 – spotkanie z umysłem – 16 maja, godz. 11.30 – 16.00

Przyjrzymy się przekonaniom, lękom, przekazom, myślom, które twój umysł przetwarza, czasem cię wspierając, a czasem ograniczając w działaniu i realizowaniu celów i marzeń.

Warsztat 4 – spotkanie z duszą – 4 lipca, godz. 11.30 – 16.00

Poszukamy źródła twojej wewnętrznej siły, przekazów twojej duszy o tym, co w twoim życiu chce się wydarzyć, być może odsłoni się misja twojego życia…

Gdzie: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Kiedy: 28 marca, 25 kwietnia, 16 maja i 13 czerwca (ewentualnie 4 lipca – do potwierdzenia),
Godziny: 11.30 – 16:00 (w tym ok. 30-minutowa przerwa)
Koszt: 440 zł za 4 spotkania

Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport oraz OK System.
 
Zapisy:
– mailowo: kontakt@jogacentrum.org
– telefonicznie: 536 909 707
 
Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu wejścia. Wpłaty w wysokości 200 zł można dokonać w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”W poszukiwaniu harmonii”.

Aga Piotrowska – certyfikowany Soul Coach i instruktor terapii ekspresyjnych, coach ICF w obszarze kariery i przywództwa, trenerka rozwoju osobistego wspierająca liderów w budowaniu samoświadomości, efektywnej współpracy i komunikacji i odporności na stres. Pasjonatka pracy z ciałem, tańczy i praktykuje jogę. Trzyma twórcze kręgi dla kobiet. Jest w procesie kształcenia w obszarze choreoterapii. W prowadzonych przez siebie warsztatach rozwoju osobistego wykorzystuje narzędzia Soul Coachingu®, Transformational Presence, techniki kreatywności, ruch i wizualizację. 

W mojej pracy z ludźmi łączę to, co konkretne z głosem serca: pomagam odkrywać i stosować praktyczne narzędzia bycia liderem dla siebie i innych, słuchając intuicji oraz ciała. 

Kocham tworzyć: maluję i piszę. Wierzę, że harmonia i spokój są w każdym z nas. Szukam wciąż sposobów na ich odkrywanie poprzez praktykę obecności i akceptacji i zachęcam do tego innych. Wierzę, że świadomy ruch i kreatywność potrafią uruchamiać w nas moc transformacji i energię do działania i spełniania siebie.

Medytacyjna podróż w dźwiękach gongu

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.