Kurs Vinyasa Joga

Starts 19 listopada 2019
Ends 12 grudnia 2019

7:30 - 8:45

ul. Biskupia 18, Kraków

190 zł

Vinyasa Joga to dynamiczna forma jogi, w której skupiamy się na ruchu, płynności, lekkości i synchronizacji praktyki z oddechem. Jest to praktyka niemal dla każdego, ale żeby wykonywać ją w bezpieczny sposób i mieć z niej najwięcej przyjemności , dobrze jest poznać jej podstawowe zasady.

Termin kursu: 19 listopada – 12 grudnia 2019
Zajęcia: wtorki i czwartki
Godzina: 7:30 – 8:45
Miejsce: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
Prowadzi: Dorota Lipczyńska
Cena: 190zł/ 8 zajęć

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:

• Poprzez email- kontakt@jogacentrum.org
• Telefonicznie: +48 536 909 707
• Osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które chciałyby rozpocząć praktykę vinyasa jogi, jak i dla osób, które praktykę tę znają, ale chciałyby poznać jej tajniki i chciałyby się w jej ramach rozwijać.

Będziemy poruszać zagadnienia dotyczące prawidłowego oddechu w praktyce vinyasa jogi, tego jak oddech w vinyasie inicjuje ruch i jak wpływa na pozycje. Będziemy też uczyć się prawidłowego ruchu i bezpiecznych przejść między pozycjami w tej dynamicznej formie jogi.

Jeśli chcesz nauczyć się w czym jest vinyasa w vinyasie, jak w prawidłowy sposób wykonywać chaturanga dandasanę i jak bezpiecznie przygotować ciało na bardziej wymagające pozycje.

KAUCJA – MultiSport Plus lub OK System:

Rezerwacja miejsca w przypadku OK System lub kart MultiSport Plus– prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 100zł, w recepcji studia lub na konto: 70 1140 2004 0000 3002 7839 0267 .  W tytule prosimy wpisać nazwę kursu ”Vinyasa Kurs podstawowy”.

ZADATKI – karnety:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku, w wysokości 100 zł, w recepcji studia lub na konto:09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Vinyasa Kurs podstawowy”.

Wpłata w recepcji studia możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala. Przy płatności przelewem prześlij nam potwierdzenie wpłaty – wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

WAŻNE!

1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł, reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty MultiSport i OK System z kaucją 100zł, zwrotną po uczestnictwie w 8 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do zakończenia kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15zł/zajęcia.
3. Kaucję można odebrać do 3 miesięcy po zakończeniu kursu.

O prowadzącej:
Dorota na macie stanęła po raz pierwszy 8 lat temu w Pracowni Macieja Wieloboba szukając wyciszenia i równowagi. Znalazła radość, harmonię i niezwykłe narzędzie transformacji fizycznej i psychicznej. Przez lata rozwijała praktykę własną poznając różne metody i techniki i ucząc się u różnych nauczycieli. Ostatecznie jednak wybrała ścieżkę, na której kluczowa jest integracja ruchu, oddechu i uważności. Dorota jest w trakcie kursu nauczycielskiego i certyfikacji Ashtanga Vinyasa Yoga (RYT 200, Yoga Alliance) z Basią Lipską oraz kursu nauczycielskiego u Agnieszki i Macieja Wielobobów w nurcie Vinyasa (Krama) Jogi. Stale rozwija praktykę własną biorąc udział również w wielu warsztatach u takich nauczycieli jak Krystian Mesjasz, Renata Depciuch, Olga Szkotner czy Gosia Kobus-Kwiatkowska. Zajęcia prowadzi w duchu Vinyasa Krama Joga oraz Ashtanga Vinyasa Joga. Poświęca również dużą uwagę relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu. Jest wegetarianką, melomanką i adeptką sztuki kaligrafii. Na co dzień zajmuje się marketingiem. Jest mamą 3,5 letniej Hanki.

Halloween Yoga Flow and Gongs Concert

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.