Uzdrawianie Głosem Ciała i Ducha

22 lutego 2020

12:00 - 15:00

ul. Biskupia 18, Kraków

130 zł

Zapraszam z serca na kolejny warsztat – 3h sesję : Uzdrawianie głosem ciała i ducha! Chcesz się przekonać, doświadczyć? Spotkajmy się 🙂

Warsztat skierowany jest do osób, które pragną poszerzyć swą świadomość w celu wzmocnienia siebie psychofizycznie i energetycznie mą autorską metodą holistyczną: Uwolnij siebie, głos, emocje.

Zapraszam ponownie do kontynuacji poprzednich uczestników, którzy przekonali się po wcześniejszych warsztatach, ile wspaniałych narzędzi nosimy w sobie na ścieżce ku uzdrowieniu ciała i ducha!
Kolejny plus-korzyść dla ciebie, że pojawisz się ponownie?: Będziesz mógł(mogła) osadzić w sobie podstawowe narzędzia techniczne jakie poznałeś(aś) na warsztacie i przeżyć duchowo, psychofizycznie kolejną nową podróż – doświadczenie, poszerzając o „kolejny krok” samoświadomość 🙂

U MNIE KAŻDY WARSZTAT Z TEGO CYKLU JEST INNY. Opiera się na podstawowym szkielecie działania ale i również na procesie grupowym, dlatego każdy warsztat dostosowuje do danych tu i teraz potrzeb zebranej grupy. Pewne podstawowe narzędzia techniczne są stałe, dzięki czemu można pojawiać się na warsztatach cyklicznie i ćwiczyć, osadzając w sobie jako świadomy, który wejdzie potem w podświadomy nawyk. Natomiast z każdego tego typu warsztatu wyniesiesz kolejne nowe doznanie, spojrzenie, doświadczenie psychofizyczne dla siebie 🙂

Dzięki prowadzonym przeze mnie warsztatom i sesjom indywidualnym uczestnicy otwierają swój głos, budują wewnętrzną przestrzeń, wzmacniają technikę operowania własnym wewnętrznym instrumentem, a także – co jest dla mnie najważniejsze – poprzez pracę z głosem doznają uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. ❤ A to sedno mojej holistycznej metody, którą dzielę się z ludźmi już 15 lat, która wciąż się rozwija i pomaga kolejnym osobom!

KORZYŚCI Z WARSZTATU :

• otworzysz gardło, aby swobodnie przepływał twój dźwięk, w celu lepszej komunikacji i sposobu wyrażania siebie

• pogłębisz oddech, aby uzyskać jeszcze większą energię życiową oraz przestrzeń, w celu pogłębienia dźwięku, jego mocy i wydobycia emocji

• uwolnisz emocje, które blokują twe ciało i umysł

• pozbędziesz bólu fizycznego np. w kręgosłupie, głowie, brzuchu…

• wyciszysz umysł, aby znaleźć się w tu i teraz.

• zwiększysz swą moc ku rozbudzeniu kreacji

• dźwiękiem wymasujesz swą wewnętrzną przestrzeń ku zdrowiu: kręgosłupa, mięśni, kości, stawów, organów, ośrodków energetycznych.

• wyrazisz pełniej siebie poprzez oddech, dźwięk, ciało

• zharmonizujesz się psychofizycznie.

• zdobędziesz pewność siebie i dogadasz z wewnętrznym krytykiem.

• wzmocnisz swą wiarę ku realizacji swych pasji, marzeń.

Pamiętaj! Możesz uleczyć się na każdym poziomie poprzez narzędzia, które nosisz w sobie! Twe ciało, serce (dusza) jest twym najlepszym przewodnikiem, nauczycielem, a twój głos, naturalny i najbardziej pierwotny dźwięk, twym najlepszym lekarstwem!!!! Od kiedy powstało wszelkie stworzenie!!! A moim zadaniem jest ci je wskazać 😉 ♥

Twa inwestycja w siebie: 130zł – Bilet jednoosobowy
240zł – Bilet dwuosobowy !!

ZAPISY : lada.bienkowska.m@gmail.com
Tel. 601185481

PEWNE MIEJSCE W GRUPIE ZAPEWNI WPŁATA CAŁOŚCI NA KONTO do dnia 21 lutego:

PKO 39 1020 5460 0000 5102 0157 3005

W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ WPISAĆ: Uzdrawianie Głosem. 22.02 Kraków ( To WAŻNE, gdyż mam warsztaty w różnych miastach i określonych datach)

Potwierdzenie przelewu, KTÓRE JEST JEDNOCZEŚNIE BILETEM WSTĘPU, proszę przesłać na mail: lada.bienkowska.m@gmail.com

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! OBOWIĄZKOWE ZAPISY!

POPROSZĘ O PRZELEWY NA KONTO, GDYŻ TO MI POMOŻE W ORGANIZACJI GRUPY I KOSZTÓW.
JEŚLI NIE MASZ JAK DOKONAĆ PRZELEWU A BĘDZIESZ NA PEWNO POWIADOM MNIE O TYM.

PIERWSZEŃSTWO W GRUPIE MAJĄ OSOBY, KTÓRE DOKONAJĄ WPŁATY!

Do zobaczenia! 😀 ♥
——————————————————————————
Prowadząca: MONIKA ŁADA-BIEŃKOWSKA:

Aktorka, wokalistka, muzyk, kompozytor, nauczycielka techniki wokalnej i aktorskiej, prowadząca terapię dźwiękiem oraz twórca i trenerka swej autorskiej holistycznej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje.

Dowiedzieć się o niej więcej oraz trafić na zajęcia można za pośrednictwem strony :

https://www.facebook.com/PuaPraktyczneUslugiArtystyczne/

https://www.facebook.com/groups/293853657482852/

https://www.facebook.com/przesilenie.spektakl/

Od 15 lat prowadzi szkolenia z emisji głosu, techniki wokalnej i aktorskiej oraz terapię dźwiękiem. Otwiera głosy, serca i umysły. Przez jej „pedagogiczne palce” przewinęły się tysiące osób, z których większość kontynuuje swoją ścieżkę. Zdobywczyni wielu nagród wokalnych i aktorskich.

Współpracowała z Teatrami: im. J. Słowackiego w Krakowie, im. S. Jaracza w Olsztynie, Wytwórnia i Staromiejski w Warszawie, z Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu oraz Teatrem na Wodzie, Starą Pomarańczarnią w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Miała zaszczyt rozwijać się u boku takich reżyserów i pedagogów jak min. Adam Hanuszkiewicz, Barbary Sass, Józefa Skwark, Geny Wydrych, Beaty Fudalej, Jarosława Tochowicza, Jacka Papisa, Waldemara Matuszewicza, Cezarego Domagały i wielu innych. Współpracowała z wieloma znanymi muzykami min. takimi jak: Zygmunt Konieczny, Bogdan Hołownia, Janusz Szrom, Wojciech Pulcyn, Sibel Kose, Sebastianem Frankiewiczem jak i również z zaprzyjaźnioną Hanną Bielicką.

Autorka i odtwórczyni wielu recitali min: Centralny Basen Artystyczny/Scena Współczesna w Warszawie. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień: Grand Prix na festiwalu sztuki w Lubsku-nagroda wokalna, nagroda za rolę Marii w spektaklu „Korporacja” reż. Jarosława Tochowicza w Radomiu, I miejsce na konkursie wokalnym w Żaganiu, wyróżnienie za rolę Lolitki w „ Autoblues ” i Ulki w „Komponentach” reż. Jacka Papisa w Tryptyku Miejskim „Nasze Wasze Miasto”. Współpracowała również z takimi zespołami jak Hunter, The Car is On Fire, Jarecki, Dwie Minuty Ciszy (Własna twórczość-pisała teksty i aranżowała stronę wokalną jak i artystyczną), Zespół M-2 czy „Kabaret Śmiechu Warci”. Występowała na Festiwalu Era Schaeffera 2015, w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin ( występowała tu wielokrotnie, ze swym zespołem, Chórem Eksperymentalnym Gre Badanie )u boku min. Urszuli Dudziak i Tomasza Stańko, jak i wielu innych wspaniałych artystów. Współpracowała również z Muzeum Woli, Kreacją Świadomości i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tworzyła własne kompozycje z trio wokalnym BaBu oraz szkoliła głosy w Studio Drama Point w Warszawie.

Obecnie współpracuje z Teatrem Przesilenie, z którym koncertuje i wystawia spektakle w Polsce i za granicą. Współtwórczyni razem z Elżbietą Lewak i Tomaszem Kudłaczem spektaklu „Przesilenie” na podstawie „Pieśni Świętojańskiej o Sobótce” Jana Kochanowskiego, gdzie oprócz roli szamanki , którą gra, wyreżyserowała spektakl od strony wokalnej i całej oprawy muzycznej. Prapremiera spektaklu, miała miejsce 20 października 2017r w Rosyjskim Teatrze Dramatycznym Litwy, na VII Wileńskich Spotkaniach Teatralnych, a premiera 20 stycznia 2018r w Domu Kultury Świt w Warszawie. Spektakl grano również w Teatrze Oratorium w Warszawie, jak i innych miejscach koncertując. Współpracuje również z Chórem eksperymentalnym Gre Badanie w Warszawie jak i innymi artystami. Reżyseruje i wystawia własne projekty artystyczne, spektakle, tworzy aranże muzyczne, prowadzi szkolenia z emisji głosu, techniki wokalnej, aktorskiej, terapię dźwiękiem oraz jest trenerem swej autorskiej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje.

Joga dla par na Walentynki!

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.